ofogheghtesadonline.ir

۲۸ تیر ۱۴۰۳ -
Loading...
پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۳

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان :

آبرسانی سیار با بیش از ۲۷۰هزار مترمکعب آب شرب به مناطق دچار تنشمدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان گفت: در سال گذشته، بیش از ۲۷۰هزار مترمکعب آب شرب به صورت سیار به مناطق دچار تنش آبی استان تحویل داده شده است.

افق‌اقتصاد آنلاین گلستان – ابوالفضل رحیمی با اشاره به اقدامات شرکت آب و فاضلاب استان گلستان در خصوص تامین آب شرب برای مناطق دچار تنش آبی استان، اظهار داشت: در سال گذشته و به خصوص در فصل تابستان، به دلیل گرم شدن هوا و افزایش مصرف آب از سوی مردم، تقاضا برای آب شرب افزایش یافته که این امر، مشکلاتی را در پی خواهد داشت.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان از تحویل بیش از ۲۷۰هزار مترمکعب آب شرب به تعداد ۲۰هزار سرویس از طریق آبرسانی سیار به روستائیان محترم و همچنین بعضی از شهرهای دچار تنش آبی استان در سال گذشته خبر داد و گفت: حجم آبرسانی سیار در هر ماه با توجه به میزان گرمای هوا و تعداد مناطق دچار کمبود آب، متغیر بوده و از ابتدای سال گذشته تاکنون روند صعودی داشته است.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان آبرسانی سیار را یکی از راههای تامین آب شرب روستاهای مواجه با بحران اعلام کرد و گفت: این اقدام به ویژه در تمام ایام سال در مناطقی که با کمبود آب مواجه بوده و منابع آبی جایگزین ندارند انجام می شود .

رحیمی در پایان در تشریح عملکرد آبرسانی سیار شرکت آب و فاضلاب استان گلستان، بیان داشت: ۲۵۷روستا و نقاط جمعیتی در کل استان با جمعیتی بالغ بر ۱۸۶هزار نفر در سال گذشته از خدمات آبرسانی سیار این شرکت استفاده نموده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب