ofogheghtesadonline.ir

۲۵ تیر ۱۴۰۳ -
Loading...
دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳

آزمون موردکاوی پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت استخدام نیروهای کیفیت بخشی برگزار شد

به گزارش افق‌اقتصاد آنلاین گلستان به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان، سیدرضا نظری مدیرکل به همراه موسی کابلی و عباس توسن معاونین پرورشی و تربیت بدنی اداره‌کل آموزش و پرورش استان صبح امروز ۱۰ تیر ۱۴۰۳، با حضور در حوزه های برگزاری آزمون موردکاری پذیرفته شدگان چندبرابر ظرفیت استخدام نیروهای کیفیت بخشی، از روند برگزاری این آزمون بازدید کردند.

نظری مدیرکل آموزش و پرورش استان در حاشیه این بازدیدها با بیان اینکه فرایند ارزیابی پذیرفته شدگان چندبرابر ظرفیت آزمونهای استخدامی دبیری، هنرآموزی و کیفیت بخشی(مربیان پرورشی، مربیان تربیت بدنی و مشاوره) پس از پایان مرحله دریافت مدارک و مستندات پذیرفته شدگان آغاز می‌شود.

وی افزود: در آزمون موردکاوی مختص پذیرفته شدگان مشاغل کیفیت بخشی استان گلستان، هزار و ۶۲ نفر (۵۵۱ زن و ۵۱۱ مرد) شرکت کرده اند که قرار است به سوالاتی که در یک موقعیت شبیه سازی شده شغلی مطابق سناریویی که در دفترچه آزمون کتبی در اختیار آنها قرار گرفته به صورت تشریحی پاسخ دهند.

گفتنی است امسال پس از ۱۴ سال آزمون کیفیت بخشی برگزار می گردد که طی این فرآیند در استان گلستان، ۹۵ مربی امور تربیتی و سبک زندگی، ۱۷۱ مربی امور تربیتی و مشاوره، ۱۰۹ مربی تربیت بدنی و سلامت و ۲۷ مشاور تربیتی و تحصیلی جذب مشاغل کیفیت بخشی خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب