ofogheghtesadonline.ir

۲۷ تیر ۱۴۰۳ -
Loading...
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۳

اجرای طرح شهید عجمیان در مدارس گرگانجلسه هماهنگی کارگروه طرح شهید عجمیان با مشارکت شهرداری و شورای شهر گرگان ، بسیج سازندگی ، گروههای جهادی ، آموزش و پرورش شهرستان و نوسازی مدارس گلستان برگزار شد.

به گزارش افق‌اقتصاد آنلاین گلستان به نقل از روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان، وحید فراهی گفت: طرح موفق شهید عجمیان که سال گذشته مشکلات زیادی از مدارس مناطق محروم را حل کرد امسال با همکاری شهرداری و شورای شهر گرگان در تابستان با جدیت تمام اجرایی خواهد شد.

مدیر کل نوسازی مدارس گلستان افزود:در حال حاضر مشکلات اساسی مدارس شهر گرگان بهسازی و تعمیرات سرویس های بهداشتی، آبخوری و وضوخانه و همچنین نماز خانه ها می باشد که اولویت اصلی ما است.

وی با اشاره به اینکه بهسازی و شاداب سازی مدارس مناطق کم‌برخوردار بسیار مهم است، گفت: این اقدام با کار گروهی و همکاری همگانی در بخش‌های مختلف حاصل می‌شود.

فراهی نیز در ادامه شاداب‌سازی فضای مدارس ،آسفالت محوطه و ایزوگام سقف مدارس و تعمیرات میز و صندلی را از دیگر مشکلات مدارس گرگان اعلام کرد و گفت: با همبستگی و مشارکت گروه جهادی بهسازی فضاها سریعتر و با شرایط بهتر انجام می شود.

گفتنی است، شهید والامقام روح الله عجمیان خود یکی از فعالان حوزه اقدامات جهادی بود و با فعالیت در گروه‌های مردمی نقش فعالی در کمک به مناطق کم‌برخوردار داشت و بر این اساس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس با تاسی به سیره این شهید بزرگوار قدم در راه بسترسازی برای فعالیت گروه‌های جهادی در مدارس گذاشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب