ofogheghtesadonline.ir

۲۸ تیر ۱۴۰۳ -
Loading...
پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۳

استاندار گلستان در دیدار با سرمایه گذار بخش خصوصی؛

ارائه مجوزهای سرمایه گذاری کمتر از یک ماه انجام می شود


استاندار گلستان اظهار کرد: جهت تسریع در اقدامات سرمایه گذاری ضروری است ارائه مجوزهای سرمایه گذاری در مدت کمتر از یک ماه انجام شود.
به گزارش افق‌اقتصاد آنلاین گلستان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان دکتر علی محمد زنگانه امروز پنجشنبه ۱۰ خرداد در دیدار با سرمایه گذار بخش خصوصی حوزه کشاورزی و در زمینه پرورش مرغ تصریح کرد: خوشبختانه استان گلستان بستر مناسبی برای سرمایه گذاری است و در حال حاضر علاوه بر زمینه سرمایه گذاری انتخاب شده، ظرفیت های خالی در صنایع مرتبط جهت ارائه به سرمایه گذاران داوطلب وجود دارد.
وی افزود: بنا به فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر جهش تولید با مشارکت مردم و تاکید شهید جمهور آیت الله دکتر رئیسی مبنی بر پشتیبانی و مانع زدایی از تولید ، از سرمایه گذاران حمایت کامل می شود.
دکتر زنگانه ضمن تقدیر از سرمایه گذاران برای انتخاب استان گلستان گفت: مرکز سرمایه گذاری ظرف مدت یک هفته طرح را نهایی کند ، سرمایه گذار نماینده تام الاختیار خود را معرفی کند، تمامی استعلامات تا ۱۵ خرداد به دستگاه ها ارجاع شود و دستگاه ها تا ۲۲ خرداد پاسخگوی استعلامات باشند، همزمان طرح در کمیسیون تبصره یک ماده یک و کارگروه امور زیربنایی مطرح و تصویب شود و نهایتاً مجوزات تا پایان خرداد به سرمایه گذار ارائه گردد.
وی افزود: این پروژه را با رمز یا علی ابن موسی الرضا آغاز می کنیم و امیدواریم سرمایه گذار در یک برنامه زمان بندی ۲ ساله ، کار را به سر انجام رساند.
دکتر زنگانه یادآور شد: مردم گلستان لایق خدمت گذاری هستند و حضور سرمایه گذاران به معنای افزایش درآمد سرانه مردمی است که امروز درآمد سرانه آنها نصف میانگین کشوری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب