ofogheghtesadonline.ir

۲۸ تیر ۱۴۰۳ -
Loading...
پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۳

افتتاح پروژه های آبرسانی در شهرستان های بندرترکمن و گمیشان /بهره مندی بیش از۷۷۰۰۰هزارنفر از این پروژه ها


مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان از آیین افتتاح پروژه های آبرسانی شهرستان های بندرترکمن و گمیشان در راستای رفع مشکل آب آشامیدنی در این ۲ شهرستان خبر داد.

افق‌اقتصاد آنلاین گلستان – ابوالفضل رحیمی با اعلام این خبر افزود : آیین افتتاح پروژه های آبرسانی شهرستان های بندرترکمن و گمیشان با حضور دکتر زنگانه استاندار گلستان ، مهندس ایری نماینده مردم شریف شهرهای غرب استان در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار شهرستان ، امام جمعه و مدیران دستگاه اجرایی استانی و شهرستانی برگزار شد .

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان افزود: به منظور تامین کمبود آب شرب این شهرستان و روستاهای تحت پوشش آیین افتتاح حفر و تجهیز چاه قرنجیک با اعتباری بالغ بر ۵۲٫۰۰۰ میلیون ریال ،حفر و تجهیز چاه تصفیه خانه کردکوی و اجرای خط انتقال به طول ۱٫۵ کیلومتر با اعتباری بالغ بر ۴۴٫۵۰۰میلیون ریال، حفر و تجهیز چاه آق امام با اعتباری بالغ بر ۵۹٫۰۰۰میلیون ریال ، مهندسی مجدد چاه مسکن مهر با اعتبار بالغ بر ۴٫۰۰۰میلیون ریال ، خرید آب خام از بخش خصوصی و بازسازی ، تجهیز و مهندسی مجدد ۳ حلقه چاه با اعتباری بالغ بر ۴۱٫۴۳۰میلیون ریال و همچنین احداث یک باب ایستگاه پمپاژ آب سیجوال و مخزن ذخیره ۱۰۰۰متر مکعبی آب شرب با اعتباری بالغ بر ۱۳۵٫۰۰۰میلیون ریال برگزار شد.

این مقام مسئول اظهار داشت : با افتتاح این پروژه ها جمعا با اعتباری بالغ بر ۳۳۵٫۹۳۰ میلیون ریال جمعیتی بالغ بر ۷۷۳۹۵ نفر از نعمت آب شرب پایدار ، سالم و بهداشتی بهره مند می گردند .

رحیمی در پایان خاطر نشان کرد : با افتتاح پروژه های فوق دبی استحصالی منابع تامین آب شرب در شهرستان های بندرترکمن و گمیشان ۲۹ لیتر بر ثانیه افزایش یافت .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب