ofogheghtesadonline.ir

۲۵ تیر ۱۴۰۳ -
Loading...
دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳

فرماندار گرگان در جلسه قرارگاه امام حسن عسکری (ع)؛

امر به معروف و نهی از منکر، کلید همه واجبات و خوبی هاست

فرماندار گرگان گفت: امر به معروف و نهی از منکر واکسنی است که با تزریق آن در سطح جامعه، تمامی افراد واکسینه خواهند شد.

به گزارش افق‌اقتصاد آنلاین گلستان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان گرگان، دومین جلسه قرارگاه امام حسن عسکری (ع) با موضوع عفاف و حجاب در سال ۱۴۰۳، با حضور اسماعیل نادری فرماندار گرگان، مهدی جرجانی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری، محمد دیلم دبیر ستاد اجرای امر به معروف و نهی از منکر استان و سایر اعضا برگزار شد.

نادری با بیان اینکه در تمامی جوامع امر به معروف و نهی از منکر اجرا می شود و تابع آن هستند اظهار کرد: بی تفاوت نبودن افراد در مقابل حد و قانون شکنی در جوامع دیگر با خود کنترلی جمعی انجام می‌شود‌.

وی افزود: در پاساژ های سطح شهر همچون دیگر فضاهای شهری رعایت ارزش‌های اسلامی ضروری است و مسائل مربوط به عفاف و حجاب و ارشاد به صورت جدی صورت گرفته است.

فرماندار در ادامه با تاکید بر عضویت دستگاه‌ها در« سامانه عین» عفاف و حجاب افزود: طبق ابلاغ وزارت کشور در هر شهرستان حداقل ۲۰۰ نفر کنشگر فعال باید در سامانه عین ثبت نام‌ و نقاط حساس شهر را معرفی کنند.

محمد دیلم تصریح کرد: امر به معروف و نهی از منکر در اصل ۸ قانون اساسی واجب کفایی است و با شکل گیری شوراهای امر به معروف و نهی از منکر ترویج ضد ارزش‌ها در سطح جامعه متوقف خواهد شد و اقدامات جهادی در این حوزه موثر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب