ofogheghtesadonline.ir

۲۸ تیر ۱۴۰۳ -
Loading...
پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۳

بازدید فرمانده مرزبانی گلستان از پایگاه دریابانی بندرترکمن


به منظور ارزیابی توان رزمی دفاعی کارکنان، فرمانده مرزبانی استان به اتفاق هیئت همراه با حضور در پایگاه دریابانی بندر ترکمن این واحد مرزی را مورد ارزیابی میدانی قرار دادند.
افق‌اقتصاد آنلاین گلستان – در این بازدید سرهنگ ستاد احمد رضا حاتمی فرمانده مرزبانی استان گلستان ضمن دیدار چهره به چهره با کارکنان و تاکید بر حفظ هوشیاری و آمادگی گفت: یگان های مرزی با رعایت اصول وقواعد رزمی و دفاعی وارتقاء توان عملیاتی و آمادگی تجهیزات، می توانند شاهد موفقیت در انجام ماموریت ها باشند.
سرهنگ حاتمی در بخش دیگری از سخنان خود، به رویکرد آموزش کارکنان با هدف حفظ توان رزمی نیروها اشاره کرد و افزود: فرماندهان و کارکنان باید آموزش را همیشه در برنامه های کاری خود لحاظ کنند و مطمئن باشند آموزش و کسب مهارت همواره نقش بسزا و چشم گیری در پیشبرد اهداف مجموعه مرزبانی استان در راستای راهبردهای مرزبانی فراجاخواهد داشت.
شایان ذکر است فرمانده مرزبانی استان در این بازدید به ارزیابی اقدامات بعمل آمده در راستای ارتقاء سطح امنیت منطقه، آمادگی عملیاتی، فراگیری آموزشها، آماده بکاری تجهیزات و… پرداخت و همچنین به صورت عملی، توان رزمی نیروها را مورد ارزیابی قرار داد و دستورات و تدابیر لازم را ابلاغ کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب