ofogheghtesadonline.ir

۲۷ تیر ۱۴۰۳ -
Loading...
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۳

بازدید رئیس و کارکنان دانشگاه جامع علمی کاربردی گلستان به همراه روسای مراکز آموزشی از ایستگاه تحقیقات کشاورزی گرگان


رئیس و کارکنان دانشگاه جامع علمی کاربردی گلستان به همراه روسای مراکز آموزشی در قالب طرح اردوی راهیان پیشرفت از ایستگاه تحقیقات کشاورزی گرگان بازدید کردند.

به گزارش افق‌اقتصاد آنلاین گلستان به نقل از روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان، صبح روز یکشنبه مورخ ۲ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ رئیس و کارکنان دانشگاه جامع علمی کاربردی گلستان به همراه روسای مراکز آموزش علمی کاربردی در قالب طرح راهیان پیشرفت و به منظور آشنایی و شناسایی ظرفیت های آموزشی، تحقیقاتی و علمی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان گلستان از ایستگاه تحقیقات کشاورزی گرگان بازدید کردند.

در ابتدای این بازدید حسین پور، معاون آموزشی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان گلستان به معرفی ظرفیت های آموزشی مرکز تحقیقات پرداخت و در ادامه، مساوات، معاون پژوهشی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان گلستان توانمندی ها و تنوع فعالیت های مرکز تحقیقات را در حیطه کشاورزی و منابع طبیعی تشریح کرد.

همچنین در حین بازدید از مزارع تحقیقاتی، محققین هر حوزه بصورت تخصصی اقدام به معرفی و ارائه مطلب در خصوص دستاوردهای نوین علمی در حوزه های مختلف کشاورزی و منابع طبیعی نمودند.

در پایان حسن خان احمدی، رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی گلستان با توجه به ظرفیت ها و زیرساخت های موجود در مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان گلستان و ایستگاه تحقیقات کشاورزی گرگان در جهت بهره مندی از فضای میدانی و کارگاهی ایستگاه های تحقیقات کشاورزی و همچنین ارتقا سطح کشاورزی در استان، انعقاد تفاهم نامه همکاری آموزشی و پژوهشی درآینده نزدیک را ضروری دانست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب