ofogheghtesadonline.ir

۲۸ تیر ۱۴۰۳ -
Loading...
پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۳

بازدید نماینده شهرستان گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی از پروژه‌های نوسازی مدارس گلستان


مهندس سنگدوینی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با همراهی مدیر کل نوسازی،توسعه وتجهیز مدارس استان،فرمانداران و مدیران آموزش و پرورش شهرستانهای گرگان و آق قلا از از پروژه های مدرسه سازی حوزه انتخابیه بازدید و از نزدیک درجریان روند اجرای این پروژه ها قرار گرفتند.
به گزارش افق‌اقتصاد آنلاین گلستان به نقل از روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس گلستان، وحید فراهی در این بازدیدها ضمن تشریح گزارشی از روند کار مدرسه سازی گفت: احداث و نوسازی مدارس ، تقویت زیرساخت‌ها و توسعه عدالت آموزشی، تعمیر و تجهیز مدارس استان از اهداف مهم اداره کل نوسازی مدارس استان می باشد.

مدیر کل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان افزود: امروز به اتفاق مسولین از مدارس ۹ کلاسه در کوی انجیراب گرگان ، مدرسه ۶ کلاسه در روستای تقرتپه گرگان و هنرستان دخترانه ۲۲ بهمن گرگان و مدرسه ۳ کلاسه سخی آباد شهرستان آق قلا بازدید شد.

وی بیان کرد:با همکاری و همراهی خیرین مدرسه ساز سرعت و تعداد مدارس تازه تاسیس در استان رو به افزایش است و فضاهای آموزشی استاندارد در کمترین زمان ممکن تأمین و در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرد.

در ادامه مهندس سنگدوینی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ضمن قدردانی از تلاش های مجموعه نوسازی در این راستا ،مدارس احداث شده را دارای فضایی استاندارد و ایمن دانست و اظهار داشت: بنده و مجمع نمایندگان استان پیگیری های لازم را برای افزایش سرانه فضای آموزشی در استان گلستان به کار خواهیم بست.

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی تکمیل پروژه های نیمه تمام را خواسته مردم دانسته وافزود:مجلس هم همراستا با دولت در جهت تخصیص اعتبارات لازم برای تکمیل پروژه های نیمه تمام علی الخصوص پروژه های نیمه تمام خیری تلاش دارد.

سنگدونی در ادامه بیان کرد: شرایط امروز کشور ما به مراتب به توفیق الهی و برکت نظام جمهوری اسلامی از نظر امکانات و تجهیزات تفاوت کرده و امیدوارم با تلاش جمعی عقب ماندگی های فعلی را به حداقل برسانیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب