ofogheghtesadonline.ir

۲۸ تیر ۱۴۰۳ -
Loading...
پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۳

رییس سازمان خبر داد:

برای نخستین بار ثبت نام بیمه تکمیلی درمان یک ماه قبل از اتمام قرارداد قبلی


به گزارش افق‌اقتصاد آنلاین گلستان به نقل از روابط عمومی نظام مهندسی ساختمان گلستان، آلوستانی رییس سازمان در این خصوص افزود: با توجه به مصوبه هیات مدیره، پس از گذراندن فرایند قانونی و برگزاری جلسات متعدد کارشناسی جهت بهره مندی اعضا، کارکنان و خانواده‌های آنها از خدمات بیمه تکمیلی درمان سال ۱۴۰۳، ثبت نام بیمه تکمیلی درمان با شرایط جدید در قالب دو طرح با شرکت بیمه کوثر از روز چهارشنبه ۱۳ تیر ماه آغاز می شود.

رییس سازمان در ادامه بیان داشت: با توجه به برنامه‌های هیات مدیره و کمیته رفاهی، فرهنگی و ورزشی، در راستای افزایش رضایتمندی اعضای سازمان، برای نخستین بار ثبت نام بیمه تکمیلی درمان بیش از یک ماه قبل از اتمام قرارداد بیمه قبلی، آغاز و همچون سال گذشته به صورت الکترونیکی انجام خواهد شد.

آلوستانی گفت: بنا بر پیگیری ها و تصمیم هیات مدیره و کمیته رفاهی مقرر شد، قبل از شروع زمان قرارداد جدید، جلسات بیمه کوثر در سطح کشور و استان برگزار شود و اقدامات لازم جهت افزایش تعداد مراکز طرف قرارداد و کاهش مدت زمان بررسی فاکتورها و پرداخت آن صورت پذیرد. وی گفت: هم اکنون شرکت بیمه کوثر دارای بیش از ۱۶۰ مرکز طرف قرارداد در سطح استان می‌باشد.

رییس هیات مدیره سازمان اطهار داشت: تدابیر لازم به منظور بهره مندی اعضای سازمان از خدمات بیمه تکمیلی درمان در کمترین مدت زمان ممکن، اندیشیده شد و لیست بیمه شدگان قبل از شروع قرارداد در سامانه بارگذاری خواهد شد، بدین منظور در بازه نخست، ثبت نام از ۱۳ تیرماه الی ۱۰ مرداد ماه انجام می شود.
و‌شروع قرارداد از ۱۴۰۳/۰۶/۰۱ می باشد.

وی در پایان گفت: اعضای سازمان بعد از انجام ثبت نام به صورت الکترونیکی می‌توانند از روز شنبه ۱۶ تیرماه، جهت انجام امور مالی به کمیته رفاهی، فرهنگی و ورزشی یا دفاتر نمایندگی سازمان مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب