ofogheghtesadonline.ir

۰۱ تیر ۱۴۰۳ -
Loading...
جمعه ۰۱ تیر ۱۴۰۳

سیدعلی مهاجر:

برنامه‌ریزی، بدون آمار و اطلاعات دقیق، تیری است در تاریکی

افق‌اقتصاد آنلاین گلستانسیدعلی مهاجر معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان در جلسه شورای عالی ورزش استان اظهار داشت: برنامه‌ریزی، بدون آمار و اطلاعات دقیق، تیری است در تاریکی؛ هدف از سند آمایش سرزمینی در حوزه ورزش رسیدن به آمار و اطلاعات دقیق برای یک برنامه‌ریزی درست و بلند مدت است.
مطمئنا اگر بخواهیم از آسیب‌های اجتماعی و آلودگی‌های مختلف حوزه اجتماعی پیش‌گیری کنیم یکی از راه‌های مهم و اثر گذار ورزش است.
ورزش هم پیش‌گیری از آسیب‌های اجتماعی است و هم پیش‌گیری از آسیب‌هایی که سلامتی جامعه را تهدید می‌کند و این نیاز به برنامه‌ریزی، بستر سازی و فرهنگ سازی دارد.
حمایت و کمک مجموعه استانداری در طرح‌ها و برنامه‌های حوزه ورزش را وظیفه خود و اجرای آنها را نیاز جوانان و جامعه ورزش استان می‌دانیم.
طرح آزاد سازی سالن‌های ورزشی مورد تملک دستگاه‌ها و به رایگان در اختیار عموم قرار گرفتن این سالن‌ها، باید با جدیت اجرایی شود و در این مسیر باید مراقب رانت‌ها باشید تا نفع این طرح به صاحبان حق که مردم هستند برسد.
شایسته نیست تیم‌های ورزشی استان در لیگ‌های برتر، به واسطه مضیقه‌های مالی و عدم حمایت اسپانسر تنزل پیدا کنند.
باید با تشریح ظرفیت‌های ورزشی و ایجاد انگیزه و گره زدن شرکت‌های اقتصادی با فضای ورزش، مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها در برابر جامعه که تکلیف قانونی آنها است را به سمت فضای ورزش هدایت نماییم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب