ofogheghtesadonline.ir

۲۵ تیر ۱۴۰۳ -
Loading...
دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳

رئیس هیئت مدیره شرکت دامون پوز :

بزرگترین رسالت من تولید کارت خوان ملی ( ایرانی ) است

گرگان – محمد مقیسه گفت : بزرگترین رسالت من تولید کارت خوان ملی ( ایرانی ) و هدف من اشتغال زایی برای جوانان گلستانی است .

مقیسه ، این جوان فعال گلستانی در صنعت پرداخت الکترونیک فعالیت دارد ، و از دسته جوانان موفق در این عرصه است.

به گزارش افق‌اقتصاد آنلاین گلستان – محمد مقیسه مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره شرکت دامون پوز ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد : شرکت از سال ۹۸ با هدف بزرگی استارت خورده است . و شرکت قصد دارد تا حوزه فعالیت خود را گسترش داده و به همین دلیل در آینده ای نزدیک اقدام بر افزایش سرمایه و تولید قاب دستگاه کارت خوان می نماید.


مدیر عامل شرکت دامون پوز در ادامه نشست خبری ابراز کرد : در چند دهه اخیر به خصوص پس از رشد سریع اینترنت و تحول دنیای ارتباطات ، در سراسر جهان یکی از حوزه هایی که به شدت و با سرعت متحول شد، خدمات بانکی و حوزه های مرتبط با آن بوده است.

وی یاد آور شد : هدف ما این است ، که محصول در بازارهای جهانی حضور داشته باشد ، و در آینده ای نزدیک به کشور عراق صادر شود.

محمد مقیسه در ادامه افزود : بزرگترین رسالت من تولید کارت خوان ملی ( ایرانی ) و هدف من اشتغال زایی برای جوانان گلستانی است .

مدیر عامل جوان گلستانی گفت : کارت خوان بخش جدا ناپذیر از سبک زندگی دیجیتال است ، نرم افراز دستگاه های کارت خوان وابسته به کشور چین است ، هدف اصلی ما این است که وابستگی را از بین ببریم ، این کار از خروج ارز جلوگیری می کند ، و باعث می شود که تکنولوژی را به داخل کشور بیاوریم .

وی یاد آور شد : در شهرک صنعتی علی آباد ۲۵ نفر نیروی مشغول به کار داریم ، که در این واحد مشغول به کار و مونتاژ دستگاه های کارت خوان هستند و در یک ماه تعداد ۱۵۰ عدد کارت خوان مونتاژ می شود .

وی با اشاره به اینکه ، در حال حاضر با سه شرکت هم قرار داد مستقیم داریم و در بخش فروش دستگاه کارت خوان توسط افراد فاقد اعتبار و پشتیبانی اشاره کرد : این افراد با ترفند و با ارائه کارت خوان های معاف از مالیات دستگاه های خود را به فروش می رسانند.

وی در ادامه گفت : دستگاه ها قبل از دامون پوز به صورت امانی به اشخاص واگذار می شد ، اما بعد از راه اندازی شرکت بصورت مالکیت دستگاه کارت خوان به شخص واگذار می شود.

مدیر عامل شرکت دامون پوز اظهار کرد : مشاغل و افرادی که متقاضی دریافت دستگاه کارت خوان در استان و سراسر کشور هستند ، می توانند برای استفاده از به روزترین خدمات به صورت حضوری و الکترونیکی درخواست خود را برای دستگاه ثبت کنند .

مقیسه ادامه داد : واردات برد دستگاه کارت خوان به کشور را بزرگترین دغدغه خود دانست و اشاره کرد که دولت استقبال خوبی از این طرح داشته و در کلیه مراحل تولید ما را یاری کرده است.

وی در پایان نشست خبری با اصحاب رسانه گفت : به متقاضیان توصیه می شود ، که از شرکت های ثبت شده و طرف قرارداد با پی اس پی ( PSP ) دستگاه مورد نیاز خود را تهیه کنند .

بزرگترین رسالت من تولید کارت خوان ملی ( ایرانی ) است
بزرگترین رسالت من تولید کارت خوان ملی ( ایرانی ) است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب