ofogheghtesadonline.ir

۲۸ تیر ۱۴۰۳ -
Loading...
پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۳

قائم مقام کمیته امداد استان گلستان خبرداد:

بهره مندی ۱۰۰۰ دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد از خدمات بنیاد علمی ، آموزشی قلم چیاستان گلستان حائز رتبه سوم در اجرای تفاهم نامه با قلم چی شد.
قائم مقام کمیته امداد استان گلستان خبرداد: ۱۰۰۰ دانش آموز تحت حمایت این نهاد ازخدمات بنیاد علمی ، آموزشی قلم چی استفاده می کنند.

به گزارش افق‌اقتصاد آنلاین گلستان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، جعفرمزیدی ، قائم مقام کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گلستان گفت : یکی از اهداف همکاری مشترک کمیته امداد و موسسه آموزشی قلم چی ارائه خدمات پشتیبانی تحصیلی و اهدای بسته های کمک آموزشی و کنکوری و برگزاری آزمون های برخط بصورت رایگان و همچنین برگزاری کلاسهای حضوری با تخفیفات ویژه به دانش آموزان تحت حمایت این نهاد با توجه به سطح علمی و مقاطع تحصیلی است .

وی با بیان اینکه یکی از مهمترین رویکردهای حوزه فرهنگی تقویت بنیه تحصیلی و آموزشی دانش آموزان برای ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر می باشد ،افزود: بسیاری ازخدمات موسسات پشتیبان آموزشی ،تلفنی و حضوری در استان بصورت رایگان انجام می شود ودرسال گذشته بیش از ۱۰۰۰ نفر از دانش آموزان تحت حمایت این نهاد ازخدمات بنیاد علمی آموزشی قلم چی استفاده کردند.

مزیدی، تصریح کرد: کمیته امداد استان گلستان در قالب اجرای تفاهم نامه منعقده با این بنیاد ، جزو استان های برتر کشور در سال ۱۴۰۲ بوده است ، که مفتخر به دریافت لوح تقدیر با امضای واقف و متولی بنیاد قلم چی و سیدمرتضی بختیاری رئیس کمیته امداد کشور شد.

گفتنی است : بیش از ۱۸ هزار دانش آموز و ۱۵۰۰ دانشجوی تحت حمایت کمیته امداد استان از خدمات مختلف تحصیلی ، آموزشی و … در طی سال بهره مند می گردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب