ofogheghtesadonline.ir

۲۸ تیر ۱۴۰۳ -
Loading...
پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۳

فرمانده نیروی زمینی ارتش:

به عنوان یک سرباز مردم را به خلق حماسه در انتخابات دعوت می‌کنمامیر «حیدری» گفت: وقتی مردم در میدان باشند و همه پای کار بیایند، قدرت بازدارندگی کشور هزار برابر می‌شود. پشتیبانی مردم توان رزم نیرو‌های مسلح در حفظ امنیت کشور را افزایش می‌دهد.

به گزارش افق‌اقتصاد آنلاین گلستان به نقل از دفاع‌پرس ، امیر سرتیپ «کیومرث حیدری» فرمانده نیروی زمینی ارتش امروز برای بازدید از تیپ ۲۳۰ متحرک هجومی شهید متاجی گرگان وارد مرکز استان گلستان شد.

امیر حیدری در بازدید از تیپ ۲۳۰ شهید متاجی گرگان اظهار داشت: همانگونه که در تشییع پیکر مطهر شهید جمهور و همراهانش، مردم بزرگوار واقعاً سنگ تمام گذاشتند و حماسه‌ای بی بدیل آفریدند، به عنوان یک سرباز از مردم عزیز دعوت می‌کنم، در روز تعیین شده برای انتخابات، پای صندوق‌های رای، باهمان شور و احساس بیایند و همان حماسه را بار دیگر تکرار کنند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به انتخابات پیش‌رو تاکید کرد: وقتی مردم در میدان باشند و همه پای کار بیایند، قدرت بازدارندگی کشور هزار برابر می‌شود و به معنای واقعی درعمل اتفاق می‌افتد؛ پشتیبانی مردم توان رزم نیرو‌های مسلح در حفظ امنیت کشور را افزایش می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب