ofogheghtesadonline.ir

۲۷ تیر ۱۴۰۳ -
Loading...
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۳

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی گلستان :

تا امروز ۳۶۲ هزار تُن گندم به مراکز فعال در اقصی نقاط استان تحویل شد


مدیرکل غله و خدمات بازرگانی گلستان از تحویل ۳۶۲ هزار تُن گندم به ۷۷ مرکز خرید در این استان تا بامداد امروز خبر داد.

افق‌اقتصاد آنلاین گلستان – روح الله مهری در تور رسانه‌ای گلستان که با هدف بررسی روند خرید تضمینی گندم استان برگزار شد، اظهار کرد: از نخستین لحظات تحویل گندم به مراکز خرید تضمینی گندم اداره کل غله و خدمات بازرگانی گلستان تا بامداد امروز ۳۶۲ هزار تُن به مراکز فعال در اقصی نقاط استان تحویل شد.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی گلستان با تأکید بر اینکه طبق هماهنگی‌های به عمل آمده فعالیت ۹۸ مرکز خرید برای استان پیش‌بینی شده بود، خاطرنشان کرد: از این تعداد مرکز، ۷۷ مرکز تاکنون فعال شده‌اند و در صورت نیاز از دیگر مراکز بهره‌مند خواهیم شد.

وی با بیان اینکه در مدت مشابه سال گذشته ۲۴۲ هزار تُن گندم به مراکز مجاز تحویل داده شده بود، ادامه داد: این میزان گندم تحویلی در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۶۷ درصد رشد داشته است.

وی از پیگیری برای پرداخت مطالبات گندمکاران در اسرع وقت خبر داد و افزود: در حال حاضر مراکز خرید تضمینی گندم در شهرستان‌های گرگان، کردکوی، بندرترکمن، بندرگز، گمیشان، علی آبادکتول، گنبدکاووس، رامیان، گالیکش، مینودشت، کلاله، آزادشهر و مراوه تپه مستقر هستند.

تور رسانه‌ای اداره کل غله و خدمات بازرگانی گلستان امروز برگزار شد و خبرنگاران و اصحاب قلم و رسانه با حضور در چهار مرکز خرید تضمینی گندم در غرب و مرکز استان با چگونگی ارزیابی کیفیت محصول و روند تحویل گندم به مراکز معین از نزدیک آشنا شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب