ofogheghtesadonline.ir

۲۵ تیر ۱۴۰۳ -
Loading...
دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳

تخصیص مصوبات حوزه کودک و نوجوان سفر دوم رییس جمهور به گلستان ۱۰۰ درصد و در اولویت است/ سرمایه گذاری روی استعدادهای گلستانی نتیجه مطلوب دارد


استاندار گلستان اظهار کرد: در سفر دوم رییس جمهور شهیدمان به استان ۲۲ میلیارد تومان مصوبه در حوزه کودک و نوجوان داشتیم که ضروری است ضمن اولویت بخشی ، تخصیص ۱۰۰ درصدی صورت گیرد.
به گزارش افق‌اقتصاد آنلاین گلستان به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری گلستان دکتر علی محمد زنگانه امروز پنجشنبه ۱۰ خرداد در نشست با دکتر حامد علامتی مدیر عامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سید الشهدای خدمت، شهید آیت الله دکتر رییسی تصریح کرد: حضور مدیرعامل، معاونین و مدیران ستادی کانون در گلستان و بازدید، احصا و تصمیم گیری در خود استان الگویی ارزشمند از جریان خدمت رسانی است که می تواند مورد توجه دیگر وزارتخانه ها و دستگاه ها قرار گیرد.
وی گفت: همراهی دستیار مردمی سازی استاندار با کانون زمینه تقویت حلقه های میانی را فراهم می آورد و البته فرمانداران ضروری است پروژه های کانون را در اولویت خود قرار دهند.
استاندار گلستان تأکید کرد: سرمایه گذاری روی استعدادهای گلستانی نتیجه مطلوب دارد و نشانه بارز آن توجه دولت سیزدهم به ورزش خصوصا در رده کودکان و نوجوانان مدال آور است.
دکتر زنگانه خاطر نشان کرد: گلستان در ۲ طرح پاک (پرورش اوان کودکی) و نماد (نظام مراقبت اجتماعی دانش آموزان) پایلوت کشور است و از کانون پرورش فکری این انتظار وجود دارد که در تقویت اجرای آن همکاری داشته باشد.
همچنین در این جلسه مدیر عامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گفت : پس از مقام معظم رهبری مدظله العالی بیشترین دغدغه نسبت به حوزه کودک را شخص رییس جمهور شهیدمان داشتند.
دکتر حامد علامتی یادآور شد: ایشان طرح رتبه بندی معلمان را پس از ۱۱ سال و با ۴۰ هزار میلیارد تومان اعتبار اجرایی کردند و معتقد بودند ایران قوی با مدرسه قوی ساخته می شود.
وی ادامه‌داد: به اتفاق تمامی مدیران و معاونین از تمامی استان دیدن کردیم و مصوباتی برای گلستان داشتیم.
خوشبختانه تولیدات کانون مورد اعتماد خانواده هاست و در سال گذشته ۳ میلیون جلد کتاب تولید کردیم.
مدیر عامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گفت: ما خانواده را در کنار مربی بازیگر اصلی زندگی کودک و نوجوان می دانیم و رویکرد خود را از مهارت به تربیت تغییر دادیم .
وی افزود: پویانمایی بچه زرنگ کاری فاخر با مخاطب ۲ میلیونی و فروش بیش از ۶۳ میلیارد تومانی بود و باور به الگوهای ایرانی و اسلامی را افزایش داد.
دکتر علامتی تاکید کرد: سند کودک و نوجوان را بر اساس زیست بوم استان ها تهیه می کنیم.
وی خاطرنشان کرد: گلستان جزو نخستین استانهایی بود که در سفر اول ریاست محترم جمهور مصوبه مختص کانون داشت و این مسئله جای تقدیر دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب