ofogheghtesadonline.ir

۲۷ تیر ۱۴۰۳ -
Loading...
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۳

تشکیل اولین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان گرگان در سال جاری

نخستین جلسه شورای آموزش و پرورش گرگان در سالجاری با حضور فرماندار و دیگر مسئولان شهرستانی برگزار شد.

به گزارش افق‌اقتصاد آنلاین گلستان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان گرگان، روز پنج شنبه ۶ اردیبهشت ماه، نخستین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان به ریاست اسماعیل نادری فرماندار و با حضور سایر اعضاء در سالن اجتماعات آموزش و پرورش گرگان برگزار شد.

اسماعیل نادری فرماندار و رییس شورای آموزش و پرورش شهرستان گرگان در این جلسه اظهار داشت: شورای آموزش و پرورش یکی از ارکان اصلی و تأثیرگذار در روند آموزشی و پرورشی شهرستان است و این شورا تجلی مشارکت مردم و مسئولین در امر مقدس تعلیم و تربیت کشور است و تشکیل جلسات‌ این شورا در راستای تحقق خرد جمعی، مشارکت و نظارت مردم در امر تعلیم و تربیت رسمی و عمومی و بهره‌گیری از کلیه منابع و امکانات در جهت تاسیس، توسعه و تجهیز فضاهای آموزشی و پرورشی و همچنین تسهیل در فعالیت‌های اجرایی در شهرستان‌ است.

نادری عنوان کرد: کلیه تمهیدات لازم جهت برگزاری مطلوب امتحانات نهایی خردادماه باید با هماهنگی تمامی دستگاه های ذیربط صورت گیرد، لذا احصا و تامین لوازم مورد نیاز حوزه های امتحانی قبل از روز امتحان، مورد تاکید می باشد.

وی با بیان اینکه یکی از مناسبت‌های شمسی مهم در کشور ما بزرگداشت هفته مقام معلم است، گفت: باید این هفته پرشور برگزار شود تا از مقام شامخ معلمان و فعالان عرصه تعلیم و تربیت به نحو شایسته تکریم و تجلیل به عمل آید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب