ofogheghtesadonline.ir

۲۷ تیر ۱۴۰۳ -
Loading...
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۳

مدیرعامل هلال احمر گلستان:

تضمین آینده کشور در سایه مشارکت حداکثری انتخابات ریاست جمهوریمدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان ظهر امروز دوشنبه ۴ تیرماه در جشن عید غدیر و تجلیل از سادات شاغل در هلال احمر استان، به تبیین مشارکت حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری پرداخت.

به گزارش افق‌اقتصاد آنلاین گلستان به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان، قاسم غریب آبادی مدیرعامل هلال احمر استان در جشن عید غدیر ضمن تبریک عید امامت و ولایت و قدردانی از عوامل برگزار کننده مراسم به تبیین مشارکت حداکثری در این انتخابات سرنوشت ساز پرداخت.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان در این خصوص اظهار کرد: در آستانه انتخابات سرنوشت ساز ریاست جمهوری قرار داریم و دولت چهاردهم را در حالی انتخاب خواهیم کرد که دولت شهید رئیسی و همراهان شهید ایشان شهید خدمت شدند و این انتخابات یک سال زودتر از موعد برگزار می‌شود.

وی گفت: مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) اصل اساسی در انتخابات را حضور مردم و مشارکت پرشور در انتخابات بیان کردند.

غریب آبادی با اشاره به اصل ولایت پذیری افزود: به همین ترتیب برای همه ما مشارکت بالا و تشویق خانواده و دوستان، آشنایان، جوانان و داوطلبان در انتخابات در وهله اول اهمیت قرار دارد.

مدیرعامل هلال احمر استان با اشاره به ملاک های فرد اصلح خاطر نشان کرد: به تمامی افرادی که از سوی شورای نگهبان تایید شده اند می‌توان در انتخابات رای داد و به عنوان رئیس جمهور انتخاب کرد. اما مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) ملاک هایی را در باب انتخاب بیان کرده اند.

وی با اشاره به ضرورت افزایش بصیرت در این ایام گفت: رهبر معظم انقلاب تاکید کردند در صحبت هایی که کاندیداها دارند حرفی نزنند که ما را دشمن شاد کنند.

مدیرعامل استان در ادامه یادآور شد: امروز به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و خون شهدا در مملکت علوی هستیم و علی رغم تمام آسیب هایی که سعی شده به کشور وارد شود در سطح دنیا در اوج اقتدار قرار داریم.

غریب آبادی به بخش دیگری از ملاک های بیان شده از سوی رهبر انقلاب اشاره کرد و گفت: ایشان از کاندیداها خواستند مطالب و مباحثی که باعث دلسردی مردم شود بیان نشود و مردم را به نظام امیدوار کنند.

وی گفت: همه افرادی که تایید شدند مورد تایید نظام هستند و دارای وجاهت و مشروعیت هستند، اما بدانید سرنوشت کشور را به دست چه کسانی می سپارید.

وی در پایان با تاکید بر مشارکت حداکثری گفت: رای شما به صورت مستقیم در سرنوشت شما، خانواده و آینده فرزندان و شغل و تحصیل آنها اثر گذار است پس باید سعی کنیم با بصیرت برای سرنوشت کشور در صندوق های اخذ رأی حاضر شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب