ofogheghtesadonline.ir

۲۵ تیر ۱۴۰۳ -
Loading...
دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳

تقدیر نماینده ولی فقیه و امام جمعه گرگان از رئیس کل دادگستری گلستان

رئیس کل دادگستری گلستان:حل و فصل ابرچالش های استان با دستورات رئیس قوه قضاییه
افق‌اقتصاد آنلاین گلستان – آیت‌الله نورمفیدی در دیدار شورای قضایی استان دادگستری گلستان که به مناسبت هفته قوه قضائیه انجام شد ،با گرامیداشت یاد شهید بهشتی گفت: امام راحل با انتخاب ایشان به عنوان رئیس قوه ، شایسته ترین فرد را برای این کار انتخاب کرد.
آیت الله نورمفیدی گفت: شهید بهشتی شخصی عالم، زمان شناس، عاقل و دنیادیده بود.
وی افزود: تمام حمله ها نیز به سمت شهید بهشتی بود زیرا دشمن هم او را به خوبی شناخته بود.
آیت الله نورمفیدی افزود: هیچ یک از ما معصوم و مصون از خطا نیستیم اما باید نهایت تلاش را برای انجام امور به بهترین شکل به کار بگیریم و اصول را رعایت کنیم.
نماینده ولی فقیه در استان گفت: از تلاش های دادگستری استان به ویژه رئیس کل دادگستری برای پیشرفت و توسعه استان قدردانی می کنم.
آیت الله نورمفیدی با اشاره به انتخابات پیش رو گفت: انتخابات، میدان تجلی اخلاق است و مردم نگاه می کنند که نامزدهای انتخاباتی چقدر پایبند اخلاق هستند.
وی افزود: درست نیست که انسان برای اثبات خود، دیگران را تخریب کند و از دادگستری استان هم اننظار داریم با افرادی که این اقدامات را انجام می دهند، قاطعانه برخورد کند.
وی افزود: انتخابات سال گذشته مجلس سلامت و قوی برگزار شد و توده های مردم انتخابات سابق مجلس شورای اسلامی را زیر سوال نبرد و انتخابات پیش رو هم باید همین گونه برگزار شود.
رئیس کل دادگستری گلستان نیز در این دیدار گفت: معضلات چند دهه ای و ابرچالش های استان بدنبال سفرهای استانی رئیس قوه قضاییه و دستورات و راهبرد های ایشان حل و فصل گردید.
آسیابی افزود:پتروشیمی گلستان، طرح گردشگری آشوراده و موج های آبی گنبدکاووس سه معضل جدی استان بود که با ورود شخص رئیس قوه قضاییه و تفویض اختیار از ناحیه ایشان مرتفع گردید.
رئیس کل دادگستری گلستان تعیین تکلیف مسکن روستایی بیش از پانزده هزار خانوار ، توقف ساخت و ساز های غیرمجاز در روستای زیارت، رسیدگی قاطع به مفاسد اداری ، صیانت از پارک جنگلی النگدره را اقدامات شاخص دیگر دادگستری استان برشمرد.
آسیابی در خصوص تحقق شعار سال هم بیان داشت پارسال ۱۱۰ واحد تولیدی تعطیل یا نیمه فعال مورد حمایت قضایی استان قرارگرفتند که در نتیجه آن ۳ هزار فرصت شغلی حفظ شد.
وی به افزایش نظارت ها در دادگستری برای مبارزه با فساد اشاره کرد و گفت : سال گذشته با بیش از ۱۰۰ کارچاق کن، وکیل و کارشناس متخلف برخورد کردیم.
آسیابی همچنین گفت: همه برنامه ها و مصوبات دو سفر رئیس قوه قضاییه به گلستان، اجرایی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب