ofogheghtesadonline.ir

۲۸ تیر ۱۴۰۳ -
Loading...
پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۳

مدیر کل نوسازی مدارس گلستان:

جهش مدرسه سازی در دولت شهید رییسیمدیر کل نوسازی مدارس گلستان گفت: در دولت شهید جمهور آیت الله رییسی مدرسه سازی جهش و رونق قابل توجه ای داشت.

به گزارش افق‌اقتصاد آنلاین گلستان به نقل از روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان ،وحید فراهی در جشن عید غدیر گفت:در کل کشور در ۱۰۱۷ روز خدمت دولت سیزدهم، حدود ۳۲ هزار کلاس درس به فضاهای آموزشی اضافه شد و این خدمت در نوع خود کم نظیر بوده است.

وی در ادامه بیان کرد: برنامه‌ریزی و تلاش برای نوسازی ۲۰۶ فضای آموزشی در گلستان بویژه مناطق کم برخوردار روستایی و مرزی از جمله اهداف دولت آیت الله رئیسی بود که در ۳۳ ماه خدمت شبانه‌روزی، ۱۰۰ پروژه آن افتتاح شد و بقیه هم در دست اجرا قرار دارد.

فراهی اضافه کرد: یکی از موفق ترین رویکردهای دولت خدمتگزار تکمیل پروژه های نیمه تمام و مشارکت خیران مدرسه ساز بود که در زمینه جذب و مشارکت خیرین رشد ۲برابری داشته ایم.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس گلستان با اشاره به طرح شهید عجمیان افزود: این طرح با کمک بسیج مستضعفین ، گروههای جهادی ومردمی در کشور و استان موفق بوده که توانسته ایم در استان بیش از ۸۰۰ مدرسه را بهسازی و شاداب سازی انجام دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب