ofogheghtesadonline.ir

۲۸ تیر ۱۴۰۳ -
Loading...
پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۳

فرماندار گرگان

حضور شخص مدیر دستگاه در میزهای خدمت ضروری است

فرماندار گرگان گفت: حسب دستور استاندار محترم، به منظور رفاه حال شهروندان و پیگیری درخواست آنان، حضور شخص مدیر دستگاه در میزهای خدمت ضروری است.


به گزارش افق‌اقتصاد آنلاین گلستان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان گرگان، پنج شنبه ۳۱ خرداد جلسه « ستاد بازآفرینی و بررسی اقدامات طرح محرومیت زدایی شهرستان گرگان » با حضور اسماعیل نادری فرماندار شهرستان گرگان،حجت یزدوئی معاون عمرانی فرمانداری و سایر اعضای این ستاد برگزار شد.

نادری با بیان اینکه با مشارکت مجموعه شهرداری و ستاد بازآفرینی، محرومیت زدائی محلات به صورت جدی پیگیری می‌شود اظهار کرد: استقرار میزهای خدمت به صورت هفتگی در محلات گرگان، کمک شایانی در حل مسائل و مشکلات شهروندان داشته است.

وی در ادامه افزود: انتظار می رود با توجه به تاکید استاندار محترم مدیران دستگاه های اجرایی در میزهای خدمت محلات حضور موثر داشته باشند.

نادری تصریح کرد: حضور روسای دستگاه ها در میزهای خدمت در محلات و تعامل بالای آنها در راستای رسیدگی سریع به مسائل مردم باعث دلگرمی و امیدآفرینی در بین شهروندان شده است.

فرماندار گرگان گفت: از جمله مواردی که در طرح محرومیت‌زدایی محلات صورت پذیرفته عبارت است از قریب به ۷۰۰ نفر از شهروندان گرگانی از خدمات چشم پزشکی و عینک و همچنین بیش از هزار نفر از خدمات دندانپزشکی بهره‌مند شده‌اند.

نادری در پایان خاطر نشان کرد: مشکلات محلات کم برخوردار باید به ترتیب اولویت مشخص شده و تا رفع و رجوع کامل مسئله، مورد پیگیری مستمر قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب