ofogheghtesadonline.ir

۲۷ تیر ۱۴۰۳ -
Loading...
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۳

فرمانده سپاه گرگان مطرح کرد:

درخشش ۶۱ بسیجی در جشنواره مالک اشتر گرگان

فرمانده سپاه ناحیه گرگان از درخشش ۶۱ بسیجی در جشنواره مالک اشتر این شهرستان خبر داد.

به گزارش افق‌اقتصاد آنلاین گلستان به نقل از خبرگزاری بسیج از گرگان، سرهنگ پاسدار محمود علیخانی عصر امروز در جشنواره مالک اشتر ناحیه گرگان که با هدف تجلیل از منتخب رده‌های برتر سال ۱۴۰۲ سپاه گرگان با حضور سردار ملک‌شاهکویی «فرمانده سپاه نینوا گلستان» در حسینیه عاشقان ثارالله برگزار شد، اظهار کرد: در جشنواره مالک اشتر از ۶۱ بسیجی برتر ناحیه گرگان تقدیر می‌شود.

وی با گرامیداشت نام و یاد شهدای خدمت تصریح کرد: ضایعه بزرگ شهادت سیدالشهدای خدمت و همراهان شهیدش را به همه مردم عزیز تسلیت عرض می‌کنم قطعا این ضایعه سترگ باعث استمرار و استحکام انقلاب اسلامی خواهد شد.

فرمانده سپاه گرگان افزود: اگر صفحات تاریخ را ورق بزنیم شاهد اینگونه حوادث در سال‌های ۱۳۶۰ بودیم که بیشترین چهره‌های انقلابی و شاخص به شهادت رسیدند افراد چهره‌ای همچون شهیدان رجایی، باهنر و بهشتی که با خونشان درخت اسلام را آبیاری کردند.

علیخانی با تاکید بر اینکه باید راه شهدا را با قدرت ادامه دهیم، خاطرنشان کرد: این جشنواره با هدف تجلیل از جریان نخبگانی و فرماندهان برتر شهرستان گرگان برگزار شد که طی یکسال فعالیت صادقانه از آنان تجلیل می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب