ofogheghtesadonline.ir

۲۷ تیر ۱۴۰۳ -
Loading...
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۳

فرماندار گرگان در مصاحبه تلویزیونی؛

در قوانین و قانون اساسی ایران هیچ بن بستی وجود ندارد


فرماندار گرگان گفت: در طول عمر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برای چهارمین بار انتخابات ریاست جمهور پیش از موعد مقرر برگزار می شود.

به گزارش افق‌اقتصاد آنلاین گلستان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان گرگان، چهارشنبه ۲۳ خرداد، اسماعیل نادری فرماندار شهرستان گرگان در برنامه زنده صحبگاهی تلویزیونی سیمای گلستان با عنوان صبح عالی حضور یافت.

نادری گفت: با شهادت رئیس جمهور هیچ اختلالی در مدیریت و معیشت مردم ایجاد نشده و اگر رئیس جهمور کارآمد و محبوب‌مان را از دست داده‌ایم حمایت مقام معظم رهبری و ولایت ایشان در تحکم نظام اسلامی نقش اساسی داشته است.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان گرگان در ادامه مصاحبه تلویزیونی خود افزود: برای برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ۹ فرآیند ترسیم و پیش بینی شده است که در حال حاضر در گام ششم از این فرآیند هستیم.

وی خاطر نشان کرد: تعداد شعبات اخذ رای در شهرستان ۲۶۳ شعبه است و همان رویه وحدت و همدلی که در بین هیات اجرایی و نظارت انتخابات اسفند ماه گذشته وجود داشت، ادامه دارد.

نادری در پایان تصریح کرد: تنها تفاوت انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهور (هشتم تیرماه) با انتخابات نمایندگان مجلس شورای اسلامی اسفند ماه گذشته در این است که ریاست محترم شورای اسلامی شهر گرگان نیز به اعضای هیات اجرائی افزوده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب