ofogheghtesadonline.ir

۲۸ تیر ۱۴۰۳ -
Loading...
پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۳

در مسیر خدمت خدمت با استاندار گلستان در شهرستان گنبدکاووس


کاروان خدمت به ریاست استاندار گلستان روز پنجشنبه را در شهر گنبدکاووس گذراند و در کنار مردم خونگرم این شهرستان به افتتاح پروژه و آغاز برخی طرح های عمرانی پرداخت.
به گزارش افق‌اقتصاد آنلاین گلستان به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری گلستان دکتر علی محمد زنگانه امروز پنجشنبه ۲۴ خرداد ابتدا در مراسم افتتاح و بهسازی و روکش آسفالت راه های آسفالت بخش داشلی برون گنبدکاووس به طول ۱۲ کیلومتر در محل روستای هوتن حاضر شد و این پروژه را با اعتبار ۲۴ میلیارد تومان که شامل روستای هوتن، قره‌دنگ و شهر کرند است ، افتتاح کرد.
سپس دکتر زنگانه از نیروگاه ۴ مگاواتی در روستای «هوتن» شهرستان گنبدکاووس بهره برداری کرد و این پروژه را اقدامی در راستای حمایت دولت سیزدهم از مناطق کمتر برخوردار دانست و این حمایت را از سفارشات رییس جمهور شهیدمان عنوان کرد.

این پروژه با تلاش شرکت آذرخش و با سرمایه گذاری ۹۰ میلیارد تومانی مورد بهره برداری قرار گرفت و با این افتتاح افت ولتاژ ۵۰۷۲ مشترک در ۱۴ روستا و ۷ پاسگاه مرزی مرتفع گردید.

استاندار گلستان سپس شبکه گازرسانی پنج روستای شهرستان گنبدکاووس را در روستای قره دونگ افتتاح کرد.
سپس با حضور دکتر زنگانه آیین آغاز عملیات اجرایی پروژه ۴۸ واحدی مسکن شهر اینچه‌برون برگزار شد.
این پروژه در زمینی به مساحت ۳۶۰۰ متر مربع اجرایی می شود و به هر واحد مسکونی ۵۵۰ میلیون تومان تسهیلات تعلق می گیرد.

آخرین مقصد دکتر زنگانه در شهر اینچه برون جلسه دیدار با نخبگان و معتمدین شهر اینچه برون بود.
نخبگان و معتمدین شهر اینچه برون در این جلسه دغدغه ها و موضوعات خود را با استاندار گلستان و کاروان خدمت مدیران ارشد دستگاه های اجرایی در میان گذاشتند ، دکتر زنگانه ضمن استماع و پاسخگویی دستورات لازم را برای اجرایی شدن مصوبات این جلسه صادر کرد.
بیستمین سفر شهری استاندار به شهرهای استان با همراهی کاروان خدمت مدیران دستگاه های اجرایی به شهر مرزی اینچه برون انجام شد و مصوبات صورت گرفته در این سفر نویدبخش تسریع در رشد و پیشرفت این شهر از توابع شهرستان گنبد کاووس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب