ofogheghtesadonline.ir

۲۷ تیر ۱۴۰۳ -
Loading...
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۳

دیدار و نشست مدیر کل نوسازی مدارس گلستان با فرماندار رامیانمدیرکل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس گلستان به همراه سرناظر و ناظر اداره کل با فرماندار رامیان و رییس آموزش و پرورش این شهرستان دیدار و گفتگوکردند.

به گزارش افق‌اقتصاد آنلاین گلستان به نقل از روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان ؛ وحید فراهی صبح روز دوشنبه ۷ خرداد ماه در دفتر فرماندار رامیان گزارشی از اقدامات صورت گرفته در حوزه ساخت و تجهیزات مدارس ارائه نمودند و ضمن تقدیر ویژه از فرماندار بابت پیگیری های ایشان در خصوص فضاهای آموزشی این شهرستان افزود : امیدواریم با همراهی و بهره گیری از ظرفیت خیرین مدرسه ساز در آینده نزدیک شاهد تکمیل پروژه های نیمه تمام باشیم.

وی با توجه به کمبود فضا در شهرستان رامیان گفت : نیاز است توجه ویژه ای در خصوص اعتبارات تملک دارایی این شهرستان شود تا پروژه های نیمه تمام تکمیل و به بهره برداری برسد.

فراهی از افتتاح ۳ پروژه با ۲۸ کلاس درس در مهرماه امسال خبر داد و گفت: ۲ پروژه آموزشی دیگر با ۱۶ کلاس درس در هفته دولت کلنگ زنی و عملیات اجرایی آن آغاز میشود.

فرماندار شهرستان رامیان با قدردانی از تلاش‌های مجموعه نوسازی مدارس استان در خصوص خدمات رسانی در حوزه فضاهای آموزشی و با اشاره به اهمیت و جایگاه آموزش و پرورش اظهار داشت: نوسازی مدارس بعنوان یک مجموعه جهادی در ساخت فضاهای آموزشی کشور نقشی بنیادی و اثرگذاری دارد.

علی جوان حاذق خواه در ادامه گفت: دو اولویت اصلی شهرستان بحث آب شرب و تکمیل فضاهای آموزشی می باشد که حتما با جدیت پیگیری اعتبارات تملک دارایی را در دستور کار قرار می دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب