ofogheghtesadonline.ir

۲۷ تیر ۱۴۰۳ -
Loading...
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۳

شرکت آبفا استان گلستان به عنوان اولین شرکت آب و فاضلاب در سطح کشور به فیبر نوری وزارت نیرو متصل شد


معاون منابع انسانی و تحقیقات شرکت آب و فاضلاب استان گلستان گفت : شرکت آب و فاضلاب استان گلستان به عنوان اولین شرکت در بین شرکتهای آبفا سراسر کشور موفق به برقراری ارتباط با وزارت نیرو گردید.

افق‌اقتصاد آنلاین گلستان – اسماعیل خوش بیان با اعلام این خبر افزود : با اتصال شرکت آبفا گلستان به شبکه فیبر نوری وزارت نیرو ، علاوه بر ظرفیت‌های بالای زیر ساختی، انتقال اطلاعات و داده‌ها با سرعت و امنیت بیشتر و بدون هزینه انجام و مستقل از ارتباطات مخابراتی و اینترنتی می‌باشد.

معاون منابع انسانی و تحقیقات شرکت آب و فاضلاب استان گلستان افزود : در همین راستا برقراری ارتباط ویدئو کنفرانس با وزارت نیرو ، شرکت مادر تخصصی آبفا کشور و سایر شرکت‌های صنعت آب و برق از کیفیت مطلوبتری برخوردار خواهد بود. ر

خوش بیان تحقق این پروژه را گامى بسیار مهم در راستای برقراری ارتباطات امن و پایدار و پرسرعت در ارائه سرویس‌ها در حوزه‌های گوناگون عنوان کرد و افزود: مطابق مطالعات انجام شده، این بستر ارتباطی درآینده به‌عنوان زیرساخت اصلی جهت ارتباط حوزه ستادی با دیگر شرکت های صنعت نیز مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.
این مقام مسئول در پایان ابراز امیدواری کرد با تلاش‌های جدی همکاران دفتر فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات در راستای تحقق اهداف بلند مدت و میان مدت سازمان، همچنان شاهد تقویت و توسعه زیرساخت‌های ارتباطی میان زیرمجموعه‌های مختلف شرکت باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب