ofogheghtesadonline.ir

۲۷ تیر ۱۴۰۳ -
Loading...
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۳

سخنگوی شهرداری تهران اعلام کرد

طرح ترافیک خبرنگاری/ تمدید مهلت ثبت‌نام‌ تا ۱۵ اردیبهشت‌

سخنگوی شهرداری تهران جزئیات ثبت‌نام طرح ترافیک خبرنگاری و کارت بلیت خبرنگاری را تشریح کرد.

افق‌اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، عبدالمطهر محمدخانی در جمع خبرنگاران در تشریح روند ثبت‌نام خبرنگاران برای طرح ترافیک سال ۱۴۰۳ گفت: ثبت‌نام طرح ترافیک خبرنگاران برای سال جاری تا ۱۵ اردیبهشت‌ماه تمدید شده و خبرنگاران می‌توانند برای ثبت‌نام از طریق درگاه و اپلیکیشن «شهرزاد» اقدام کنند.

وی افزود: پس از اتمام ثبت‌نام‌ها در مورد تعیین سهمیه و تعداد آن اطلاع‌رسانی لازم صورت می‌گیرد و قطعا تا زمان تصمیم‌گیری نهایی و تخصیص سهمیه‌های جدید طرح قبلی دارای اعتبار خواهد بود.

محمدخانی ادامه داد: اولویت شهرداری تهران ارائه خدمت در سامانه «شهرزاد» است که ازطریق درگاه اینترنتی و اپلیکیشن قابل دسترسی خواهد بود؛ اما خبرنگارانی که در سامانه تهران من ثبت‌نام کرده‌اند نیز اطلاعاتشان به سامانه «شهرزاد» انتقال پیدا خواهد کرد و مشکلی پیش نمی‌آید.

وی درخصوص افزایش سهمیه کارت بلیت‌های خبرنگاران نیز افزود: شورا تصمیم‌گیری در این خصوص را به کارگروه مربوطه واگذار کرده و این کارگروه باید تصمیم نهایی را بگیرد ؛اما پیشنهاد ما افزایش میزان کارت‌بلیت‌های متروی خبرنگاری است که در حال حاضر ۴۰۰ هزار تومان است.

سخنگوی شهرداری تهران در پاسخ به موضوع واگن‌های مترو و تأییدی که باید از سوی وزارت کشور انجام شود نیز گفت: آنچه که می‌توان گفت این است که اصل قرارداد و احیای آن و همچنین توافقی که انجام شده، بدون همراهی دولت و رئیس‌جمهور امکان‌پذیر نبود. براساس آنچه که از سوی سخنگوی دولت نیز مورد اشاره قرار گرفته دولت راهبرد جدی‌ دارد و پیگیر این موضوع است. امیدواریم زودتر این فرایند طی شود چراکه قطعا طی شدن سریع‌تر این فرایند به نفع مردم تهران خواهد بود. امیدواریم زمستان سال جاری اولین محموله واگن‌ها وارد کشور شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب