ofogheghtesadonline.ir

۲۸ تیر ۱۴۰۳ -
Loading...
پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۳

فرماندار گرگان در جلسه شورای اداری شهرستان؛

مدیران ادامه دهنده گفتمان شهید آیت الله رئیسی باشند

فرماندار گرگان گفت: مدیران به عنوان خدمتگزاران مردم و نظام، دنباله رو مکتب رئیس جمهور مردمی، شهید آیت الله رئیسی باشند.

به گزارش افق‌اقتصاد آنلاین گلستان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان گرگان، چهارشنبه ۲۳ خرداد جلسه شورای اداری شهرستان گرگان با حضور «اسماعیل نادری» فرماندار گرگان، قربان زنگانه مدیر کل تأمین اجتماعی، سرهنگ محمود علیخانی فرمانده سپاه گرگان، معاونان فرمانداری و روسای ادارات برگزار شد.

نادری با اشاره به اینکه مدیران، دنباله رو مکتب رئیس جمهور شهید آیت الله رئیسی باشند، گفت: شهید جمهور خدمات ماندگاری از خود برای مردم به یادگار گذاشت و این مسیر جهادی همچنان از سوی خادمان ملت ادامه دارد.

رییس ستاد انتخابات شهرستان گرگان در خصوص اینکه انتخابات ریاست جمهوری هشت تیرماه برگزار خواهد شد، افزود: مردم در ادامه راه شهید جمهور، مشارکت بالا در انتخابات را رقم خواهند زد و برای برگزاری انتخابات باید تمام دستگاه‌های اجرایی با کار مضاعف و شبانه روزی فرآیند را پیگیری کنند.

نادری با بیان اینکه هدف از برگزاری شورای اداری شهرستان هماهنگی بین دستگاه های مختلف زیر نظر فرمانداری است اظهار کرد: در حال حاضر جهاد تبیین ترغیب مردم به مشارکت حداکثری در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ادامه گفتمان شهدای خدمت است.

فرماندار گرگان گفت: ۹ مرکز خریداری تضمینی گندم آماده دریافت محصول گندم کشاورزان شهرستان می باشد و از اول خرداد تا کنون ۸۰ هزار تن گندم از کشاورزان خریداری شده است.

در ادامه مهدی جرجانی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان گرگان از برگزاری جشن کیلومتری عید سعید غدیر خبر داد و گفت: انتظار می رود تمامی دستگاه‌ها در برگزاری جشن عید غدیر، هم افزایی و مشارکت لازم را داشته باشند و امکانات خود را در اختیار دبیرخانه قرارگاه فرهنگی اجتماعی قرار دهند تا این جشن هر چه با شکوه‌تر برای شهروندان مؤمن گرگانی برگزار شود.

گفتنی است در این جلسه از زحمات سرهنگ دوم پاسدار، مجتبی حاجی محمدی تجلیل و جایگزین او ، سروان محمد دوستی دیلم به عنوان مسئول بسیج ادارات معرفی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب