ofogheghtesadonline.ir

۲۷ تیر ۱۴۰۳ -
Loading...
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۳

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گلستان با نماینده منتخب مردم شریف شهرستان گرگان و آق قلا دیدار کرد

دیدار مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گلستان با نماینده منتخب مردم شریف شهرستان گرگان و آق قلا در دور دوازدهم مجلس شورای اسلامی
افق‌اقتصاد آنلاین گلستان – خواجه مظفری در راستای هماهنگی برنامه های استان در حوزه های تعاون کار و رفاه با دکتر عبدالغفور امان زاده دیدار داشتند.
خواجه مظفری در این دیدار ضمن تسلیت شهادت رییس جمهور مردمی و همراهانش در حادثه بالگرد حامل رییس جمهور گفت: امروز با توجه به نقش مدیران در انجام دغدغه های رییس جمهور شهید ، و اهمیت هماهنگی نمایندگان مجلس شورای اسلامی با بدنه اجرای کشور، لازم است هم پیشرفت برنامه های دولت در توسعه کشور و موانع و فرصتهای پیشرو ، و هم لزوم تنظیم قوانین در انجام این توسعه در مجلس شورای اسلامی ، به نظر این دو قوه مقننه و مجریه برسد.
ایشان افزود: عملکرد اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان در شهرستان گرگان و آق قلا در حوزه های اشتغال، تعاون، رفاه ، امور اجتماعی ، و روابط کار همراه با معدود استانهای کشور در صدر ارزیابی ها قرار دارد.
مدیر کل تعاون گفت : در تعاونی ها ما از حالت سنتی خارج شده ایم و به سمت دانش بنیان شدن و نو آور شدن پیش می رویم و همین که در استان دانشگاه گلستان رشته های مرتبط با تعاون از قبیل توسعه و آموزش تعاونی راه اندازی می شود که از امسال دانشجو پذیرفته و از ابتدای سال تحصیلی دروس مرتبط در این دانشگاه ارایه خواهد شد دلیلی براین ادعا است.
ایشان با گلایه از عدم توانمندی اتاق تعاون در استان گفت: اینکه ما انتظار داشته باشیم اتاق تعاون مانند اتاق بازرگانی فعال باشد خواسته ناحقی نیست.

خواجه مظفری در دیدار با نماینده مردم شریف شهرستان گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی گفت: ما در حوزه روابط ما عملکرد شایسته ای داریم که طی ارزیابی وزارت متبوع در ۳ استان برتر هستیم.
مدیر کل کار افزود در حوزه اجتماعی طرح های دولت در فقرزدایی چه از لحاظ اقتصادی و چه از لحاظ فرهنگی و ورزشی اجرا می شود که انصافا طرح های خوبی مانند طرح کالابرگ الکترونیکی یا طرح توسعه فضای ورزشی از قبیل طرح شهید صدر زاده انجام گرفته است.

نماینده مردم شریف شهرستان گرگان و آق قلا در دوره دوازدهم مجلس شورای اسلامی در دیدار مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گلستان: قوانین در خدمت توسعه است و هر گونه تحدی در قانون قابل اغماض نیست.
مهندس امان زاده گفت : در نظام جمهوری اسلامی قوانین همیشه در خدمت توسعه و در خدمت مردم بوده و دولت به عنوان مجری این قانون باید تابع بوده و اگر ایرادی در قوانین است با تعامل دولت و مجلس این قوانین اصلاح یا رفع گردد.
ایشان افزود: هم افزایی بین نمایندگان و پرهیز از قومیت گرایی و ایجاد همبستگی بین قومیت ها اولویت اصلی نمایندگان استان است.
مهندس امان زاده در این دیدار گفت : اکنون که انتخاب مردم استان بین قومیت ها است، قوام این همبستگی بین نمایندگان، که از قوم های مختلف استان هستند سبب گره گشایی و و رفع موانع توسعه استان خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب