ofogheghtesadonline.ir

۲۸ تیر ۱۴۰۳ -
Loading...
پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۳

مدیر شهرداری منطقه یک گرگان:

مسیر میدان پارتیا تا خیابان گلشهر به طور کامل بازگشایی خواهد شد


مدیر شهرداری منطقه یک گرگان از تکمیل عملیات بازگشایی مسیر حدفاصل میدان پارتیا تا خیابان گلشهر خبر داد.

به گزارش افق‌اقتصاد آنلاین گلستان به نقل از روابط عمومی شهرداری گرگان، مجید طاهری در خصوص اهم اقدامات سه ماهه نخست شهرداری منطقه یک گرگان اظهار کرد: یکی از مهمترین تکالیف شهرداری، تحقق بودجه تکلیفی است که از مرکز به مناطق ابلاغ می شود و شهرداری منطقه یک با توجه جانمایی خود از نظر تأمین بودجه از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

طاهری افزود: به فضل خداوند متعال و مدیریت شهرداری مرکز و کلیه همکاران، موفق شدیم بودجه تکلیفی منطقه یک را در سه ماهه سال ۱۴۰۳ محقق کنیم.

وی ادامه داد: یکی دیگر از اقدامات شهرداری منطقه یک، بازگشایی مسیر حد فاصل میدان پارتیا تا خیابان گلشهر بود که قسمتی از آن طی ۱۰ سال گذشته باقی مانده بود و با همت و همکاری شهرداری مرکز، کارکنان منطقه و واحد املاک، توانستیم تملک کنیم و هم اکنون سیر مراحل قانونی آن از جمله ماده ۵ و اخذ مصوبه شورای اسلامی شهر در حال تکمیل است.

طاهری خاطرنشان کرد: در این راستا بیش از ۸۰ درصد تملکات، صورت گرفته و به زودی قسمت باقی مانده نیز بازگشایی خواهد شد که از جمله اقدامات خوب فصل بهار در منطقه یک محسوب می شود.

وی تصریح کرد: در حوزه خدمات شهری نیز باتوجه به استقرار پیمانکار جدید از اردیبهشت ماه اقدامات خوبی صورت گرفته و رضایتمندی لازم در منطقه یک با نظارت معاونت خدمات شهری مرکز و تلاش های شبانه روزی همکاران حوزه معاونت خدمات شهری و منطقه یک حاصل شده است.

طاهری عنوان کرد: برنامه های بلندمدت و کوتاه مدت منطقه با سیاست کلی شهردار محترم مرکز و مصوبات شورای اسلامی شهر انجام می شود که از جمله تعیین بودجه تکلیفی، بازگشایی معابر و توسعه شهری که باعث رونق بخشیدن به بخش ساخت و ساز و … می شود و با ایجاد تسهیلات اداری و تشویقات انگیزشی باعث ایجاد تحرک بیشتر در ساخت و ساز خواهد شد.

به گفته وی، در حوزه عمران نیز آسفالت شبکه معابر، پیاده رو سازی و مرمت حفاری اتفاقات خوبی صورت گرفت و ترمیم پیاده رو و آسفالت خیابان ها با قید اولویت و چند پروژه عمرانی بزرگ همگی در سطح منطقه در حال انجام است.

مدیر شهرداری منطقه گرگان خاطرنشان کرد: در سال جاری نیز بحث احداث و تکمیل پل محور ورودی قلعه حسن که یک پل قدیمی است مطرح شده و در فرایند مزایده قرار گرفته که از جمله موارد مهم و موثر است.

طاهری بیان کرد: بحث بازگشایی محور طبیعت که ضلع جنوبی آن در محدوده منطقه یک است نیز در مرحله رایزنی با کارگزار است که این مهم با همت و تدبیر شهردار محترم و همکاران رقم خواهد خورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب