ofogheghtesadonline.ir

۲۷ تیر ۱۴۰۳ -
Loading...
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۳

مدیرکل صمت گلستان:

نخستین نمایشگاه خدمات کسب و کار گلستان برگزار می‌شودمدیرکل صنعت، معدن و تجارت گلستان از برگزاری اولین نمایشگاه خدمات کسب و کار گلستان در شهر گرگان خبر داد.
به گزارش افق‌اقتصاد آنلاین گلستان به نقل از روابط عمومی اداره کل صنعت ، معدن و تجارت استان ، درویش علی حسن زاده با اعلام این خبر افزود، این نمایشگاه از هفتم لغایت نهم خردادماه ۱۴۰۳ در گرگان برگزار می‌شود و ارائه دهندگان خدمات کسب و کار با هدف معرفی امکانات و توانمندی‌های خود در اولین دوره برگزاری این نمایشگاه حضور خواهند داشت.
وی با بیان این‌که این نمایشگاه سه روزه در محل کارخانه نوآوری گرگان برگزار می‌شود، ادامه داد: نمایشگاه در ساعات ۱۵ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است و تمامی فعالان خصوصی و دولتی در حوزه کسب و کار در این نمایشگاه حضور دارند و فرصتی مناسب برای تقویت ارتباطات B2B در سطح استانی و ملی فراهم می‌شود.
مدیرکل صمت گلستان هدف اصلی این نمایشگاه تخصصی را معرفی خدمات شرکت‌ها و موسسات ارائه دهنده خدمات کسب و کار عنوان کرد و گفت: نمایشگاه‌های کسب و کار فرصتی عالی فراهم می‌کنند تا کسب و کارهای مختلف در فضایی مناسب گرد هم ‌آیند و آخرین دستاوردها، خدمات و توانایی‌های منحصر به‌ فرد خود را به نمایش بگذارند.
حسن زاده در ادامه با اشاره به محوریت نمایشگاه­های خدمات کسب و کار، توضیح داد : شرکت‌ها و کسب و کارها در این رویداد نمایشگاهی خدمات مختلف قابل ارائه به مجموعه‌های صنعتی، معدنی و بازرگانی را در قالب رسانه‌های چاپی، مالتی مدیا، الکترونیک و یا شیوه‌هایی نظیر رونمایی از پلتفرم یا محصول و خدمت جدید خود، به نمایش می‌گذارند که می‌تواند کنشی موثر و بسیار مفید در این حوزه باشد.
وی خاطر نشان کرد: در این نمایشگاه که شرکت کیفیت سازان مجری برگزاری آن است؛ جلسات هم‌اندیشی میان کارآفرینان و صاحبان کسب وکار‌ها با مدیران شرکت‌ها و موسسات ارائه دهنده خدمات کسب و کار برگزار می‌شود .
همچنین برگزاری کارگاه‌های آموزشی و جلسات مشاوره با مشاوران کسب و کار نیز از دیگر بخش‌های این رویداد است.
مدیرکل صمت گلستان همچنین از حضور مدیران صنعت، معدن و تجارت استان در این رویداد خبر داد و افزود : جلسات مذاکره اتاق‌های بازرگانی ، کانون‌ها ، سندیکا‌ها و اتاق‌های صنعت و معدن با کارآفرینان و همچنین پرسش و پاسخ مستقیم با مدیران و کارآفرینان صنایع مرتبط و معرفی قابلیت‌های اصناف از دیگر برنامه‌های این نمایشگاه ۳ روزه به شمار می‌رود.
وی شرکت کنندگان نمایشگاه خدمات کسب و کار گلستان را دارای بیش از پنجاه نوع مختلف خدمات در این حوزه برشمرد و گفت: ارایه دهندگان خدمات سرمایه‌گذاری کسب و کار، خدمات حسابداری، خدمات مشاوره کسب و کار، روانشناسی کسب و کار، خدمات فناوری، نوآوری و هوشمندسازی کسب و کار، خدمات آموزشی و توانمندسازی، مدیریت زنجیره تامین، خدمات طراحی و تاسیس کارخانه، خدمات احیا و بازآفرینی کسب و کار‌های غیر فعال، خدمات مشاوره حقوقی کسب و کار، خدمات بیمه و امور مالیاتی و … از جمله شرکت کنندگان این رویداد هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب