ofogheghtesadonline.ir

۲۷ تیر ۱۴۰۳ -
Loading...
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۳

نشست معرفی پلتفرم پالیز با حضور مدیران بانک و مالکین زنجیره‌های صنعت طیور استان گلستان


به گزارش افق‌اقتصاد آنلاین گلستان به نقل از روابط عمومی بانک کشاورزی استان ، نشست معرفی پلتفرم پالیز روز سه‌شنبه مورخ ۲۲ خرداد ماه سال جاری در مدیریت شعب بانک کشاورزی استان گلستان برگزار شد.

این نشست با حضور مالکین زنجیره‌های صنعت طیور استان گلستان و صادق نوری معاون کسب‌وکار بانک، وحید صیادی مدیر بانک کشاورزی استان گلستان، محمد خانی رئیس اداره تحول و کسب‌وکار و دانشفر معاون اداره تحول و کسب‌وکار بانک کشاورزی برگزار گردید.

صیادی، مدیر بانک کشاورزی استان گلستان، به مزیت‌های پلتفرم پالیز از قبیل مدیریت جریان مالی و ثبت تراکنش‌های مالی معاملات بر بستر امن بانکداری متمرکز، تامین مالی تولیدکنندگان به شکل تعهدی و اعتباری بر مبنای عملکرد و همچنین اهمیت صنعت مرغ استان اشاره کرد.

در این نشست، نوری معاون کسب‌وکار بانک کشاورزی بهره‌مندی از خدمات نوین مالی را از جمله رویکردهای بانک کشاورزی برای توانمندسازی تولیدکنندگان و کشاورزان با بهره‌گیری از قابلیت‌های این پلتفرم دانست.

مهندس دانشفر نیز بهره‌مندی از شرکت‌های فعال در صنعت لجستیک بر مبنای برنامه‌های آتی پلتفرم پالیز و استفاده از زیرساخت‌های فنی بر بستر دیجیتال را از جمله توانمندی‌های این قابلیت جدید در صنعت بانکی دانست.

خاطرنشان می‌گردد از دیگر مزایای این پلتفرم می‌توان به مدیریت جریان مالی و ثبت تراکنش‌های مالی معاملات بر بستر امن بانکداری متمرکز بانک کشاورزی، تامین مالی شرکت‌های زنجیره به شکل تعهدی و اعتباری و سایر مزایای این پلتفرم اشاره نمود. همچنین در این جلسه فعالین صنعت طیور توقعات و انتظارات خود را از این خدمت معرفی کردند.

مبصری، دبیر زنجیره‌های طیور کشور، نیز ضمن بیان اهمیت استفاده از مدل‌های نوین تامین مالی صنعت طیور، پلتفرم پالیز را واجد ویژگی‌های نظیر جامعیت و خلاقانه دانست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب