ofogheghtesadonline.ir

۲۷ تیر ۱۴۰۳ -
Loading...
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۳

معاون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری گرگان:

پاکسازی و تسطیح مستمر زمین های خالی در سطح مناطق سه گانه

معاون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری گرگان از پاکسازی و تسطیح ۱۸۵ قطعه زمین خالی از ابتدای سال جاری در سطح مناطق سه گانه خبر داد.

به گزارش افق‌اقتصاد آنلاین گلستان به نقل از روابط عمومی شهرداری گرگان، احمد سالاری با اعلام این خبر گفت: در راستای افزایش سطح بهداشت و سلامت محیط شهری و رفع مشکلات زیست محیطی و جلوگیری از بروز حوادث احتمالی از قبیل آتش سوزی علف های خشک در فصل گرما، پاکسازی و تسطیح زمین ها به طور مستمر با استفاده از ادوات و ماشین آلات شهرداری در حال انجام است.

سالاری افزود: با توجه به اهمیت این موضوع با بخش خصوصی نیز قرارداد منعقد شده است.

وی ادامه داد: وجود زمین خالی با پوشش گیاهی خشک احتمال آتش سوزی در فصل گرما را افزایش می دهد و شهرداری بر اساس برنامه ریزی هرساله در جهت ارتقای بهداشت و جلوگیری از حوادث احتمالی تسطیح و پاکسازی چنین زمین هایی را در دستور کاری قرار داده است.

سالاری خاطرنشان کرد: از ابتدای سال ۱۴۰۳ بالغ بر ۱۵۰ قطعه کوچک و بزرگ در سطح منطقه ۳ و همچنین ۳۰ قطعه در سطح منطقه ۲ با استفاده از ادوات و ماشین آلات شهرداری مورد پاکسازی و تسطیح قرار گرفته است.

وی افزود: با توجه به اهمیت و وسعت زمینهای خالی قرادادهایی با بخش خصوصی در خصوص سرعت بخشیدن به کار انجام شده و مقرر شده ۶۰۰ ساعت نیز از ظرفیت لودر و گریدر استیجاری جهت پاکسازی و تسطیح زمین های خالی استفاده شود.

سالاری همچنین گفت: پاکسازی زمین های خالی در سطح منطقه ۳ با استفاده از گریدر استیجاری شروع شده و تا کنون ۵ قطعه زمین خالی در خیام مورد پاکسازی قرار گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب