ofogheghtesadonline.ir

۲۷ تیر ۱۴۰۳ -
Loading...
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۳

پروژه های نیمه تمام خیرساز گلستان در اولویت تکمیل


رحمت نوروزی نماینده مردم شریف علی آباد کتول درمجلس شورای اسلامی و مدیر کل نوسازی مدارس گلستان با خان محمدی رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش افق‌اقتصاد آنلاین گلستان به نقل از روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان ، دکتر رحمت نوروزی نماینده مردم شریف علی آباد کتول در مجلس شورای اسلامی و مهندس فراهی مدیر کل نوسازی مدارس گلستان به دیدار دکتر خان محمدی رییس سازمان نوسازی مدارس کشور رفتند واز نزدیک باایشان دیدار و گفتگو کردند.

دراین دیدار دکتر نوروزی بر تکمیل پروژه های نیمه تمام مدرسه سازی در سطح استان وحوزه انتخابیه تاکید کرد و افزود: ساخت مدرسه و آموزش فرزندان این مرزوبوم در این برهه زمانی بسیار مهم و حیاتی می باشد.

به گفته وی، مدارس در استان نیازمند فضاهایی درخور بوده که الحمدالله این مهم در گلستان باحمایت ومشارکت خیرین نیک اندیش و سازمان نوسازی مدارس به تحقق پیوسته است.

در این دیدارهمچنین دکترخان محمدی از حمایت و همراهی نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی از مجموعه نوسازی مدارس و نقش بارز نمایندگان در تدوین قوانین مربوط به امر مدرسه سازی قدردانی نمودند.

رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور یکی از اولویت های اصلی سازمان را در تکمیل و ساخت مدارس در مناطق محروم عنوان کرد و توجه بیشتر به اعتبارات مربوط به ساخت و توسعه فضاهای آموزشی را گامی اساسی برای رفع مشکلات این بخش اعلام نمود.

در پایان این دیدار ریاست سازمان نوسازی دستورات ویژه ای جهت پیگیری و حل مشکلات مطرح شده توسط نماینده محترم مردم شهرستان علی آباد کتول در مجلس شورای اسلامی صادر کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب