ofogheghtesadonline.ir

۲۷ تیر ۱۴۰۳ -
Loading...
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۳

پیام تقدیر دکتر مطیع مدیرکل از همکاران ثبت احوال

بسمه تعالی
همکاران محترم ثبت احوال استان گلستان
سلام علیکم

با احترام دور دوم از چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران هم با مشارکت تحسین برانگیز و همت و تلاش شما عزیزان به پایان رسید. یکبار دیگر این ملت نجیب و هوشمند ایران سربلند نشان داد که با وجود همه خدعه‌ها و نیرنگ‌های بدخواهان و دشمنان خارجی، راه حقیقت و درستی را از راه ناصواب، به درستی تشخیص می‌دهند.
ایران اسلامی با گذشت نزدیک به ۵ دهه از عمر با عزت خود همچنان وام‌دار عزم و اراده و وفاداری این مردم بوده و هست که این اراده هم ناشی از یک فرهنگ غنی ایرانی و اسلامی است.
انتخابات برای ایرانیان حاوی مفهومی از عشق به مام میهن است که با مشارکت در انتخابات تجلی یافته و همین امر موجب شده است تا نتیجه آن همواره برای آحاد مردم دلپذیر باشد. بی‌تردید یک بخش بزرگ از تعامل دوسویه مردم و نظام هم که ناشی از این عشق و علاقه به اسلام، انقلاب و ایران است، توسط شما همکاران ثبت احوال به دست آمده که همواره خدمتگزار مردم بوده‌اید.
احساس مسئولیت و حس احترام به مردم و کشور از شاخصه‌های اصلی کارکنان ثبت احوال است که خوشبختانه این‌بار هم با همیاری و همدلی شما عزیزان به ثمر نشست و برگ زرین دیگری به کارنامه خانواده بزرگ ثبت احوال اضافه کرد.
اینجانب خداوند را سپاس گفته و از شما همکاران بزرگوار که سهم بزرگی از این افتخار ملی را بر دوش گرفتید تشکر می‌نمایم.

حمیدرضا مطیع
مدیرکل ثبت احوال استان گلستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب