ofogheghtesadonline.ir

۲۸ تیر ۱۴۰۳ -
Loading...
پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۳

مدیرکل کمیته امداد استان گلستان خبرداد:

۲۳۷۸ نوعروس تحت حمایت این نهاد درسال گذشته راهی خانه بخت شدند.بیش از ۸۳ میلیارد و۲۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.
مدیر کل کمیته امداد استان گلستان گفت: در راستای تحکیم و تقویت بنیان خانواده، ۲۳۷۸سری جهیزیه در سال گذشته به نوعروسان تحت حمایت اهداء شد.

به گزارش افق‌اقتصاد آنلاین گلستان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، عیسی بابائی مدیرکل کمیته امداد استان گلستان اظهار کرد: یکی از رسالت های کمیته امداد، ترویج ازدواج آسان، تحکیم بنیان خانواده، حمایت از جوانی جمعیت و توانمندسازی خانواده های تحت حمایت می باشد.

مدیر کل کمیته امداد استان گلستان در ادامه با اشاره به خدمات امداد در بخش ازدواج به جامعه هدف، گفت: پرداخت کمک هزینه جهیزیه به نوعروسان و هدیه ازدواج به فرزندان پسر، یکی از بخش‌های مهم حوزه حمایتی این نهاد است.

وی خاطر نشان کرد: در سال ۱۴۰۲ تعداد ۲۳۷۸ سری جهیزیه با اعتباری بالغ بر ۸۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان شامل پنج قلم کالای اساسی یخچال، تلویزیون، اجاق گاز، لباسشویی و جاروبرقی ، تأمین و بین جوانان تحت حمایت این نهاد با رویکرد تحکیم و تقویت بنیان خانواده توزیع شده است.

بابایی ارزش هر سری جهیزیه را بیش از ۳۵ میلیون تومان عنوان کرد و گفت: ترویج ازدواج بهنگام، آگاهانه و آسان بین جوانان و زنان سرپرست خانوار، تحکیم بنیان خانواده و پیشگیری از شیوع آسیب‌های فردی اجتماعی و آسایش و سلامت کانون خانواده از جمله اهداف و رویکردهای امر ازدواج آسان در کمیته امداد است.

مدیرکل کمیته امداد استان گلستان افزود: تعداد ۹۶ مورد هدیه داماد به فرزندان ذکور تحت حمایت با اعتباری بالغ بر ۹۲۵میلیون تومان نیز اهداء شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب