ofogheghtesadonline.ir

۰۵ تیر ۱۴۰۳ -
Loading...
سه شنبه ۰۵ تیر ۱۴۰۳

مدیر کل آموزش و پرورش خبر داد:

آمادگی کامل استان گلستان برای پذیرش و اسکان مسافران نوروزی

افق‌اقتصاد آنلاین گلستان – اداره اطلاع رسانی روابط عمومی آموزش و پرورش استان جلسه ستاد اسکان موقت فرهنگیان استان گلستان با حضور سید رضا نظری مدیرکل، معاونین و دیگر اعضای ستاد اسکان استان با موضوع بررسی شرایط پذیرش اسکان مسافران در نوروز ۱۴۰۳ و آمادگی هر چه بیشتر مناطق و مراکز اسکان برگزار گردید.

نظری مدیر کل آموزش و پرورش در این جلسه اظهار داشت: در نوروز امسال با ۱۹ پایگاه که شامل یک پایگاه مرکزی و کنترل در اداره کل آموزش و پرورش گلستان و ۱۴ پایگاه اصلی پذیرش در ۱۴ شهرستان و ۴ پایگاه پذیرش زیر مجموعه در مرکز اسکان تنگراه جنگل گلستان ( زیرمجموعه شهرستان گالیکش) خان ببین و دلند ( زیر مجموعه شهرستان رامیان) فاضل آباد ( زیر مجموعه شهرستان علی آبادکتول) پذیرای مسافران نوروزی خواهیم بود.

نظری گفت: استان گلستان علاوه بر افزایش مراکز اسکان در استان بر افزایش کیفیت و ارائه خدمات مناسب تر به جامعه فرهنگیان و مسافران نوروزی نسبت به سال گذشته اهتمام ویژه ای دارد.

مدیر کل آموزش و پرورش ادامه داد: در فاز نخست ثبت مراکز اسکان استان، تعداد۱۴۱ مدرسه با ۱۰۷۱ کلاس در نظر گرفته شد که با آغاز فرآیند اسکان آمادگی افزایش مراکز اسکان را داریم و مراکز اسکان اضطراری جهت شرایط فوق العاده و اضطراری نیز در نظر گرفته ایم. همچنین در ۲ مرکز رفاهی فرهنگیان شهرستان های گرگان و گنبد و یک مرکز اسکان دائم شهرستان بندرگز و یک خانه معلم در شهرستان کردکوی، میزبان مسافران نوروزی می باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب