ofogheghtesadonline.ir

۰۱ تیر ۱۴۰۳ -
Loading...
جمعه ۰۱ تیر ۱۴۰۳

ارزیابی عمل‌کرد یکی از اقدامات اساسی در افزایش کارایی و بهبود عمل‌کرد است

افق‌اقتصاد آنلاین گلستان – در جلسه‌ای به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و با حضور مدیران ستادی این معاونت، عمل‌کرد فرمانداران استان در حوزه تخصصی سیاسی امنیتی و اجتماعی، بررسی و ارزیابی شد.
سیدعلی مهاجر در این جلسه ، ارزیابی عمل‌کرد را یکی از اقدامات اساسی و حائز اهمیت در افزایش کارایی و بهبود عمل‌کرد مجموعه دانست و افزود:
هر قدر هم که تلاش کنیم بدون عیب و نقص و به بهترین شکل به ماموریت‌ها و انجام وظایف بپردازیم، تا زمانی که ارزیابی عمل‌کرد انجام ندهیم، مشخص نیست کجای مسیر هستیم و تا رسیدن به هدف، چقدر راه در پیش داریم.
ارزیابی عمل‌کرد، این امکان را می‌دهد که با شناخت وضعیت و اطلاع از شرایط هر یک از فرمانداری‌ها، نقاط ضعف و قوت آن‌ها را شناسایی کرده و با اتخاذ تصمیمات کارآمد، آن‌ها را از رکود عملی خارج نماییم.
اگر ارزیابی به صورت مستمر انجام شود، این پیام را برای زیر مجموعه خواهد داشت که عمل‌کرد آن‌ها و نتایج مثبت و منفی کاری آن‌ها زیر نظر است.
قطعا عمل‌کرد بهتر و موثرتر هر یک از فرمانداری‌ها، تشویق را به دنبال خواهد داشت و عمل‌کرد ضعیف و اقدامات منفی نیز با پاسخ متناسب مواجه خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب