ofogheghtesadonline.ir

۲۸ تیر ۱۴۰۳ -
Loading...
پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۳

بازی GTA ۶ از کدام ارز دیجیتال استفاده خواهد کرد؟

در دنیای پر هیجان بازی‌های ویدیویی، بازی اتومبیل دزدی بزرگ یا گرند دفت اتو (Grand Theft Auto) که در میان گیمرها با همان نام اختصاری رسمی خود یعنی GTA شناخته می‌شود، یکی از محبوب‌ترین بازی‌هاست و حالا میلیون‌ها نفر منتظر نسخه جدید آن هستند. با این حال، شایعات جدیدی درباره استفاده از ارز دیجیتال در نسخه آتی بازی محبوب GTA به گوش می‌رسد. اما باید دید که آیا این نوآوری می‌تواند تجربه بازی را متحول کند؟ این شایعات تا چقدر به حقیقت نزدیک هستند؟

افق‌اقتصاد آنلاین به نقل از ارزدیجیتال، به گزارش واچر گورو (Watcher.guru)، راک استار گیمز (Rockstar Games) در روز۵ دسامبر ۲۰۲۴ (۱۵ دی ۱۴۰۲)، نخستین تریلر بازی مورد انتظار GTA ۶ را منتشر کرد. این تریلر که تاکنون نزدیک به ۲۰۰ میلیون بار در یوتیوب دیده شده، تصویری از لایف استایلی مدرن با گجت‌ها، تلفن‌های همراه هوشمند و شبکه‌های اجتماعی را به نمایش می‌گذارد.

احتمال ورود ارز دیجیتال به GTA ۶

با توجه به حضور پررنگ فناوری‌های نوین در این نسخه از بازی، گمانه‌زنی‌ها درباره احتمال استفاده از ارز دیجیتال در GTA ۶ قوت گرفته است. اگر این اتفاق رخ دهد، برای اولین بار شاهد استفاده از ارز دیجیتال به عنوان روشی برای پرداخت در ماموریت‌های بازی خواهیم بود.

احتمال استفاده از ارز دیجیتال در بازیGTA 6؛ شایعه یا واقعیت؟

شایعات حاکی از آن است که میلیاردرهای ناشناس در بازی، ماموریت‌هایی را به بازیکنان ارائه خواهند داد که پاداش آن‌ها از طریق ارزهای دیجیتال پرداخت می‌شود. با توجه به ماهیت ناشناس تراکنش‌های فناوری بلاک چین، این روش می‌تواند برای پرداخت‌های گنگسترهای میلیاردر در بازی مورد استفاده قرار گیرد. به همین دلیل، با توجه به اینکه خط داستانی بازی مدرن است، احتمال اینکه ارز دیجیتال بخشی از GTA ۶ باشد همچنان بالاست.

نام احتمالی ارز دیجیتال بازی GTA ۶

گمانه‌زنی‌ها درباره نام ارز دیجیتال احتمالی در بازی GTA ۶ نیز ادامه دارد. برخی صفحات مرتبط با GTA ۶ در شبکه‌های اجتماعی، از احتمال استفاده از نام RSTAR برای این ارز دیجیتال خبر می‌دهند. البته باید توجه داشت که هیچ یک از این اطلاعات تأیید نشده‌اند و صرفاً بر اساس شایعات، گمانه‌زنی‌ها و اطلاعات غیررسمی منتشر شده‌اند.

موضع رسمی راک استار گیمز

تا به امروز، نه راک استار گیمز و نه شرکت مادر آن، تیک-تو اینتراکتیو (Take-Two Interactive)، استفاده از ارز دیجیتال در GTA ۶ را تأیید نکرده‌اند. برای اطمینان از صحت این شایعات، باید تا زمان انتشار بازی که قرار است در سال ۲۰۲۵ انجام شود، صبر کنیم.

جمع‌بندی

گرچه استفاده از ارز دیجیتال در GTA ۶ هنوز در حد شایعه است، اما با توجه به فضای مدرن و تکنولوژیک بازی، این احتمال چندان دور از ذهن به نظر نمی‌رسد. در حالی که هنوز منتظر انتشار تریلر دوم هستیم، انتظار می‌رود GTA ۶ در دو روز اول انتشار، بیش از ۱ میلیارد دلار درآمد داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب