ofogheghtesadonline.ir

۲۴ خرداد ۱۴۰۳ -
Loading...
پنج شنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳

در جلسه شورای مسکن اداره کل راه و شهرسازی گلستان مطرح شد؛

تامین خدمات روبنایی پروژه های مسکن مهر باقیمانده در گلستان


رئیس شورای هماهنگی امور راه و شهرسازی گلستان در جلسه شورای مسکن اداره کل راه و شهرسازی استان گفت: خدمات روبنایی پروژه های مسکن مهر طی ماه های آینده به طور کلی تامین و تمامی نواقص مربوط به آسانسور، پارکینگ ها و فضای سبز رفع می شود.

به گزارش افق‌اقتصاد آنلاین گلستان به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان، مهندس مهدی ملک مدیرکل و رئیس شورای هماهنگی امور راه و شهرسازی استان اظهار کرد: در جلسه شورای مسکن اداره کل راه و شهرسازی که بمنظور رفع چالش های مسکن استان به صورت مداوم در محل اداره کل برگزار می شود پس از بررسی روند اجرای طرح نهضت ملی مسکن در گلستان، وضعیت پروژه های مسکن مهر استان نیز بررسی شد.

وی افزود: در این جلسه مقرر شد کارگروهی متشکل از معاونت مسکن و ساختمان، املاک و حقوقی و معاونت شهرسازی و معماری با هدف پایش و ثبت عملکرد در سامانه نهضت ملی مسکن تشکیل شود.

مهندس ملک گفت: طبق برنامه اجرایی اداره کل، طی ماه های آینده خدمات روبنایی پروژه های مسکن مهر به طور کلی تامین و تمامی نواقص مربوط به آسانسور، پارکینگ ها و فضای سبز رفع شود.

وی ادامه داد: همچنین اداره کل راه و شهرسازی برابر تفاهم نامه های منعقد شده بین دستگاه های مختلف در سطح کشور، تفاهم نامه هایی نیز با همان دستگاه ها در سطح استان تدوین و منعقد خواهد کرد.

رئیس شورای هماهنگی امور راه و شهرسازی گلستان همچنین تصریح کرد: در حوزه بازآفرینی شهری نیز، با توجه به اجرایی شدن بسته های تشویقی نوسازی ابلاغی از شرکت بازآفرینی شهری در تمامی شهرهایی استان گلستان، بسته های تشویقی نوسازی بومی سازی شده تدوین و بمنظور تصویب به کمیسیون ماده پنج استان ارسال شود.

گفتنی است، بازرسی از بنگاه های مشاور املاک و کنترل بازار مسکن، بایگانی الکترونیک، تامین مسکن معلولان، کنترل سامانه خودنویس و آماده سازی اراضی به صورت غیرنقدی و از طریق تهاتر از دیگر موارد عنوان شده در این جلسه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب