ofogheghtesadonline.ir

۰۶ تیر ۱۴۰۳ -
Loading...
چهارشنبه ۰۶ تیر ۱۴۰۳

سیدعلی مهاجر:

خوش‌رویی، حسن خلق، سعه صدر و صبوری در برخورد با مردم ویژگی شهردار موفق و مردمی است

افق‌اقتصاد آنلاین گلستان – سیدعلی مهاجر معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در نشست شهرداران استان اظهار داشت: کمتر مجموعه‌ای مانند شهرداری به شکل مستقیم با مردم مواجه است، عمل‌کرد شهرداری نقش مهمی در رضایت عمومی یا نارضایتی مردم از نظام دارد.
ارتباط مستقیم با مردم به واسطه درخواست‌ها و دغدغه‌های بسیاری که دارند دشوار است، این‌که چگونه با خوش‌رویی و حسن خلق و با صبوری، سعه صدر با مردم برخورد نمایید و پاسخ‌گو باشید، ویژگی شهردار موفق است.
در حوزه‌های فرهنگی و مناسبتی، در فضاسازی شهری، المان سازی و استفاده از نمادهایی که برگرفته از آموزه‌های دینی و انقلابی ما است، شهرداری‌ها هم‌واره پیش‌قدم بوده‌اند که توقع و انتظار نیز همین است.
حذف نام و فرهنگ ایرانی اسلامی، اعتقادی و شهدایی از شهرها، محله‌ها و کوچه‌ها، خواست دشمن است، شهرداران و شوراهای انقلابی استان، توجه به اعتقادات دینی و انقلابی را هم‌واره سرلوحه خود دارند که جای تشکر و قدردانی دارد.
ایجاد نشاط اجتماعی و شور و سرور در شهرها با اجرای برنامه‌های مناسبتی شاد و مفرح انتظاری است که از شهرداری‌ها توقع است و تا کنون نیز این‌گونه عمل شده است.
عمل‌کرد و مشارکت شهرداری‌ها در مقابله با آسیب‌های اجتماعی و دغدغه شهرداران در این حوزه ستودنی است، مطمئنا همراهی شهرداری‌ها با ارگان‌ها ذی‌ربط در حوزه آسیب‌های اجتماعی در اثر گذاری بیشتر برنامه‌ها و طرح‌ها بسیار مفید خواهد بود.
هدف کمیسیون تخلفات استانداری، ستاندن حق و حقوق مردم است، در عین حال تلاش می‌کنیم تحت تاثیر حواشی و شیطنت‌های بدخواهان و سودجویان قرار نگیریم و از زحمات و تلاش‌های صادقانه شهرداران صیانت نماییم.
فضای اتحاد و هم‌دلی که توسط دکتر زنگانه استاندار معزز در استان عملیاتی شده را در شهرهای خود جاری نمایید و اجازه ندهید اختلاف سلیقه‌های جزئی بین شما و فرماندار و یا سایر مدیران را خراب نمایند، در این صورت مردم هستند که متضرر می‌شوند.
مسئولیت امانتی است که توسط مردم به ما سپرده شده است و مردم از ما توقع کار دارند، پرداختن به حواشی و یقه گیری مطلوب و در شان نظام اسلامی و مردم شریف و انقلابی نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب