ofogheghtesadonline.ir

۰۱ تیر ۱۴۰۳ -
Loading...
جمعه ۰۱ تیر ۱۴۰۳

دیدار نوروزی سرپرست دانشگاه فنی و حرفه ای استان گلستان با همکاران آموزشکده دختران مائده گرگان

به گزارش افق‌اقتصاد آنلاین گلستان به نقل از روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان ، صبح روز یکشنبه مورخ ۱۹ فروردین ۱۴۰۳ آیین دید و بازدید نوروزی در آغاز سال کاری دانشگاه، با حضور مهندس محمد حسنی سرپرست واحد استانی گلستان و اعضای هیات رئیسه این استان با حضور در حوزه‌های مختلف و کارکنان آموزشکده دختران مائده گرگان برگزار شد.
مهندس حسنی، ضمن تبریک فرارسیدن سال نو و آرزوی قبولی طاعات و عبادات، از زحمات و تلاش‌های همکاران و اساتید تقدیر و آرزوی سالی پرخیرو برکت برای خانواده بزرگ دانشگاه فنی و حرفه‌ای داشتند.
سرپرست واحد استانی گلستان در این گفت و گوها، بر نقش مهم دانشگاه فنی و حرفه‌ای در مسایل اشتغال آفرینی، امیدآفرینی و تاثیر گذاری بر شعار سال «جهش تولید با مشارکت مردم» تاکید و تبیین کرد و همه همکاران و اساتید محترم را به همدلی و هم افزایی در پیشبرد اهداف متعالی دانشگاه دعوت کردند. در ادامه ضمن اعلام انزجار از رژیم منحوس و جعلی صهیونیستی و محکومیت اقدامات اخیر این رژیم در تجاوز به سفارتخانه ایران در سوریه، همچنین عرض تبریک و تسلیت به شهادت رسیدن تعدادی از نیروهای غیور حافظ امنیت در حملات تروریستی شهرهای چابهار و راسک این اقدامات بزدلانه را نیز محکوم نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب