ofogheghtesadonline.ir

۲۴ خرداد ۱۴۰۳ -
Loading...
پنج شنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳

رئیس مرکز اسلامی گلستان:

عملیات “وعده صادق”، گنبد آهنین پوشالی اسرائیل را در هم ریخت

حجت الاسلام دیلم گفت: با انجام عملیات “وعده صادق”، قطعا دشمن در ادامه کار از طریق فضای مجازی هجمه وارد خواهد کرد.

به گزارش افق‌اقتصاد آنلاین گلستان به نقل از روابط عمومی مرکز اسلامی استان، حجت الاسلام نورعلی دیلم در جلسه شورای اداری این مرکز ضمن تبریک عملیات “وعده صادق”، گفت: تنبیه موشکی رژیم غاصب صهیونیستی، اقتدار و کار ارزشمند جمهوری اسلامی ایران می باشد که توسط رزمندگان جبهه مقاومت و سپاه مقتدرمان رقم خود.

وی با بیان اینکه، چشم و گوش دشمن در فضای مجازی است، افزود: قطعا با انجام عملیات “وعده صادق”، دشمن در ادامه کار از طریق فضای مجازی هجمه وارد خواهد کرد.
رئیس مرکز اسلامی گلستان با اشاره به بسته شدن شبکه های اسرائیلی و عدم اجازه انتشار اخبار و واقعیت ها به بیرون، افزود: قبلا بیان می کردند که ایران هیچ وقت نخواهد توانست موشک پرتاب کند، اما حالا که پرتاب شده، مدام در فضای مجازی هجمه وارد می کنند که پهبادها و موشک ها نرسیده و یا به اهداف خود اصابت نکرده است.
حجت الاسلام دیلم گفت: در حالی که امروز خیلی از شبکه های خبری دنیا و اروپا به این مهم اقرار و اعلام کردند و به گواه برخی که در کنار مسجد الاقصی بودند از صداهای مهیب انفجار وحشت کرده بودند و این مشخص می کند که موشک ها و پهباد ها به اهداف خود اصابت کرده است.
وی بیان کرد: قرآن کریم به ما یا داده است که دشمنان و بنی اسرائیل کارش بازارگرمی است و اینطور بهانه های بنی اسرائیلی همیشه ایام بوده است.

رئیس مرکز اسلامی گلستان گفت: به قول امام راحل ما از شر رضا شاه و محمد رضا شاه راحت شدیم اما از شر منورالفکرها نمی توانیم خلاص شویم و ما از دست این منورالفکرها و غرب زده ها در این کشور خلاص نخواهیم شد.
حجت الاسلام دیلم تصریح کرد: امروز در یک نقطه تاریخی مقابله حق علیه باطل هستیم و این مهم رقم خورد و گنبد آهنین پوشالی اسرائیل را در هم ریخت.
وی با اشاره به منویات و بیانات مقام معظم رهبری گفت: هیچ غیرتمندی باشعوری حتی معتقد، در نقاط قوت با دشمن مقابله نمی کند. بنا به فرموده قرآن کریم هر چقدر می توانید خود را در برابر دشمن قوی کنید. امروز که ما به این فناوری بزرگ دست پیدا کردیم به عنوان یک قدرت بازدارنده برای ما می باشد.
رئیس مرکز اسلامی گلستان ضمن اعلام حمایت از اقدام نیروهای غیرتمند سپاه پاسدارن، خاطرنشان کرد: همه این قدرت، اقتدار و عزت کشورمان، نتیجه تلاش ها و زحمات شهدایی همچون شهید حاج قاسیم سلیمانی و شهید تهرانی مقدم می باشد.

حجت الاسلام دیلم همچنین در بخشی از سخنان خود با اشاره ایام سال نو و فصل بهار و احیای دوباره طبیعت و همچنین پایان ماه مبارک رمضان و تبریک عید فطر، گفت: با یادآوری فصل بهار و شکفتن دوباره طبیعت لازم است تحول درونی داشته باشیم و در این راستا عید سعید فطر نیز روز احیا و شکفتن دوباره بندگی و عبادت می باشد و هرکس به هر اندازه که توان داشته از توشه ای که در این ماه مبارک جمع و ذخیره کرده، حفظ و مراقبت نمایید، تا حدی که در ایام بعد از ماه مبارک رمضان نیز آن را ارتقا و تحکیم ببخشد.

وی همچنین، در بخشی از سخنان خود درباره اهداف و برنامه های مرکز اسلامی گلستان در سال جاری برای جامعه مخاطب و تحکیم بیش از پیش وحدت، مودت و همدلی تاکید و توصیه کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب