ofogheghtesadonline.ir

۰۵ تیر ۱۴۰۳ -
Loading...
سه شنبه ۰۵ تیر ۱۴۰۳

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری گرگان:

لزوم مشارکت دستگاه‌های مختلف در امورات فرهنگی شهر

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری گرگان گفت: شهرداری گرگان همه بضاعت خود را در حوزه تبلیغات محیطی برای اینکه شهر حال و هوای ماه مبارک رمضان داشته باشد، پای کار آورده است و انتظار می‌رود دیگر دستگاه ها نیز مشارکت لازم در این زمینه داشته باشند.

به گزارش افق‌اقتصاد آنلاین گلستان به نقل از روابط عمومی شهرداری گرگان، سکینه مسگر در نشست هم اندیشی دستگاه های فرهنگی که با موضوع گرامیداشت مناسبت‌های دهه پایانی ماه مبارک رمضان برگزار شد، اظهار کرد: برای هفته آینده چند مناسبت مهم و بزرگ از جمله شب‌های قدر، سالروز شهادت حضرت علی (ع)، یوم الله ۱۲ فروردین، راهپیمایی روز جهانی قدس و … را پیش روی داریم و لازم است که سایر دستگاه های فرهنگی نیز برای انجام اقدامات تبلیغی و اطلاع رسانی در کنار شهرداری قرار بگیرند.

وی با بیان اینکه شهرداری گرگان در دوره کنونی یکی از رویکردهای خود را توجه به مسائل و موضوعات فرهنگی قرار داده است، گفت: ماهیت وجودی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری گرگان نیز توجه به موضوعات اینچنینی است اما با توجه به گستره فعالیت و مأموریت ها، شهرداری گرگان به تنهایی نمی‌تواند بار سنگین موضوعات فرهنگی را به دوش بکشد.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری گرگان تصریح کرد: تعمیق باورهای فرهنگی و مذهبی در جامعه نیازمند کار تمیز و منسجم در حوزه های فرهنگی، تبلیغی و تبیینی است و شهرداری گرگان نیز ثابت کرده که همواره در میدان حضور دارد.

مسگر با اشاره به چاپ و نصب بیش از ۱۰۰ عدد بنر در اندازه‌های مختلف در سطح شهر گرگان با موضوع بهار قرآن و بهار طبیعت، خاطرنشان کرد: شهرداری گرگان همه بضاعت خود را در حوزه تبلیغات محیطی برای اینکه شهر حال و هوای ماه مبارک رمضان داشته باشد، پای کار آورده است و انتظار می‌رود دیگر دستگاه ها نیز مشارکت لازم در این زمینه داشته باشند.

وی پیشنهاد کرد تا جلسه دستگاه های فرهنگی به صورت ماهانه و مستمر برگزار و اقدامات فرهنگی شهر تا پایان سال تدوین شود و برای اینکه برنامه‌ها و مراسمات از انسجام کافی برخوردار باشد، دبیرخانه این کارگروه نیز در یکی از دستگاه های فرهنگی ایجاد شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب