ofogheghtesadonline.ir

۰۶ تیر ۱۴۰۳ -
Loading...
چهارشنبه ۰۶ تیر ۱۴۰۳

با توجه به لغزندگی جاده ها:

مسافران نوروزی در تردد از محورهای گلستان احتیاط کنندمعاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان گفت: با توجه به شرایط ناپایدار جوی و ریزش باران در استان بویژه در محورهای کوهستانی، لازم است که مسافران نوروزی نهایت احتیاط و رعایت قوانین رانندگی را در ترددها داشته باشند.
به گزارش افق‌اقتصاد آنلاین گلستان به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان، سلیم اصغری با اشاره به فعالیت سامانه های ناپایدار جوی تا دو روز آینده در استان، اظهارداشت: هم اینک محورهای کوهستانی خوش ییلاق، چهارباغ، درازنو و جنگل گلستان همراه با بارش بوده و احتمال بارش برف هم، شب هنگام در این محورها وجود دارد.
وی با بیان اینکه بارش باران جاده های استان را لغزنده کرده، افزود: رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی بویژه فاصله طولی و پرهیز از سرعت و سبقت غیرمجاز و حواس پرتی در این شرایط جوی الزامی است.
اصغری ادامه داد: تمام عوامل راهداری استان اعم از ۳۰ گشت و ۱۷۰ نیرو و ناوگان راهداری، آماده باش و در طول محورهای حساس و بحران خیز و راهدارخانه ها مستقر بوده تا در موقع بروز بحران به انجام عملیات بموقع عملیات راهداری بپردازند.
وی از مسافران خواست که در صورت تردد از محورهای کوهستانی حتما زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی و سوخت و اغذیه کافی به همراه داشته و به توصیه های پلیس و راهداران توجه کنند.
معاون راهداری گلستان گفت: سامانه ۱۴۱ مرکز مدیریت راههای استان بطور شبانه روزی در خدمت کاربران جاده ای و مسافران نوروزی است تا با ارائه آخرین اطلاعات جوی و جاده ها برای سفری امن و آرام مسافران همکاری لازم را داشته باشند.
استان گلستان بالغ بر ۵ هزار و ۲۵۱ کیلومتر انواع بزرگراه و راههای اصلی، فرعی و روستایی و کوهستانی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب