ofogheghtesadonline.ir

۰۱ تیر ۱۴۰۳ -
Loading...
جمعه ۰۱ تیر ۱۴۰۳

مشارکت فعالانه شهرداری گرگان در اجرای طرح « نور»

به گزارش افق‌اقتصاد آنلاین گلستان به نقل از روابط عمومی شهرداری گرگان، با توجه به مطالبه عمومی و مسئولان اجرایی کشور، طرح « نور» به منظور برخورد با پدیده کشف حجاب در شهرهای مختلف به اجرا درآمده است. طرحی که توسط نیروهای پرتلاش امنیت اخلاقی در جامعه در حال اجراست و اولاً نیازمند دقت‌نظر مسئولان مربوطه در اجرا و در گام دوم همراهی و حمایت مردم است.

به طور قطع توجه به امر عفاف و حجاب و صیانت از آن، سبب توجه بیشتر به امنیت عاطفی و تحکیم بنیان خانواده و حفظ امنیت روانی و اخلاقی جامعه می‌شود.

شهرداری گرگان نیز بنابر رسالت و تکالیفی که در خصوص پرداختن به مسائل و موضوعات فرهنگی و مقابله با آسیب‌های اجتماعی داراست، در حوزه تبیینی، تبلیغی و اطلاع‌رسانی مشارکت فعالانه‌ای در طرح نور دارد.

شهرداری گرگان با طراحی، چاپ و نصب با افزون بر ۳۸۰ مترمربع، مفاهیم و طرح‌های بدیع و جذابی را در موضوع عفاف و حجاب در میادین و معابر پرتردد و اصلی، در معرض دید شهروندان قرار داده است.

استفاده از ظرفیت سازه‌های تبلیغاتی در اختیار شهرداری اعم از پل‌های هوایی، استرابوردها، استندهای شهری و قاب بنرهای اسپیس فریم برای به نمایش گذاشتن پیام هایی درباره عفاف و حجاب گوشه‌ای از فعالیت های شهرداری گرگان در راستای اجرای طرح نور است.

همچنین شهرداری گرگان در فضاهای تحت مدیریت خود از جمله خانه های فرهنگ، سرای محلات، پارک ها و بوستان های شهری و … اقدامات تبلیغی و اطلاع رسانی درباره موضوع عفاف و حجاب را در دستور کار قرار داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب