ofogheghtesadonline.ir

۲۴ خرداد ۱۴۰۳ -
Loading...
پنج شنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳

محمدرضا عجم" رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و خانواده شورای اسلامی شهر گرگان:

موفقیت تیم بسکتبال در مسابقات برون مرزی نیازمند حمایت دستگاه‌های متولی ورزش است

به گزارش افق‌اقتصاد آنلاین گلستان به نقل از روابط عمومی شهرداری گرگان، محمدرضا عجم در نشست خبری اعضای دوره ششم شورای اسلامی شهر گرگان اظهار کرد: ۱۸ خانه فرهنگ، ۲ سرای محله و ۲۰ مرکز ورزشی و زمین‌های چمن در شهر گرگان به فعالیت‌های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی می‌پردازند.

عجم افزود: ۴۸۳ میلیارد تومان معادل حدود ۱۸ درصد از کل بودجه شهرداری گرگان به موضوعات فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و گردشگری اختصاص یافته که این رقم بی‌سابقه بوده است.

وی با ارائه گزارش عملکرد کمیسیون متبوع خود خاطرنشان کرد: شیوه اداره کردن تیم بسکتبال یکی از دغدغه‌های مدیریت شهری بوده که البته اعضای شورا بر آن نظارت دارند.

عجم گفت: موفقیت‌های تیم شهرداری در سطح کشور بسیار خوب بوده و برای کسب موفقیت در مسابقات برون‌مرزی نیاز به حمایت سایر دستگاه‌های متولی ورزش استان است.

وی با بیان اینکه اعضای شورای شهر از دید فرهنگی بالایی برخوردار هستند، ادامه داد: رقم چند ده میلیارد تومانی را برای حمایت از ورزش مصوب کرده ایم که بخش قابل توجه آن صرف حمایت از ورزش بسکتبال می‌شود.

عجم بیان کرد: برای حمایت از رویدادهای ورزشی در سال گذشته ۱۰ میلیارد تومان اختصاص دادیم و امسال در قالب طرح‌ ورزش محلات اقدامات خوبی انجام خواهیم داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب