ofogheghtesadonline.ir

۰۱ تیر ۱۴۰۳ -
Loading...
جمعه ۰۱ تیر ۱۴۰۳

نخستین دیدار مردمی مسئولان قضایی گلستان در سال جدید، امروز برگزار شد


رئیس کل دادکستری گلستان و معاونان وی و دادستان مرکز استان امروز درخواست های حقوقی و قضایی مراجعان را بررسی کردند.
افق‌اقتصاد آنلاین گلستان – معاون منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری گلستان گفت: امسال هم سه شنبه ها روز ویژه ملاقات مردمی مسئولان قضایی استان است.
احمدرضا فضیلت افزود: برای جلوگیری از معطلی مردم سامانه نوبت دهی اینترنتی هم از طریق سایت عدا ایران در دسترس مردم قرار دارد تا ساعت و تاریخ ملاقات را متناسب با کاری که دارند خودشان تعیین کنند.
فضیلت ادامه داد: میزهای خدمت قضایی در مساجد و محله های شهرها و روستاهای استان امسال نیز به منظور دسترسی راحت تر مردم به مسئولان قضایی، در دستور کار دادگستری استان است.
وی گفت: سال گذشته حدود ۹۰ هزارنفر در ملاقاتهای مردمی درخواستهای خود را با مسئولان قضایی سراسر استان درمیان گذاشتند و پیگیری های متناسب با هر درخواست صورت گرفت.
وی افزود: در ملاقات مردمی امروز در مجموع ۱۷۳ نفر درخواست های خود را با رئیس کل دادگستری و دادستان مرکز استان ، مطرح کردند.
فضیلت گفت: تسریع در رسیدگی به پرونده ها و اجرای احکام ، ورود دادگستری برای حل مشکل واحدهای تولیدی، درخواست اعسار و پرداخت اقساطی جزای نقدی، درخواست اعمال ماده ۴۷۷ و درخواست مرخصی برای مددجویان زندانهای استان بیشترین تقاضاهایی بود که امروز مطرح کردند.
دیگر روزهای هفته هم معاونان رئیس کل دادگستری گلستان ، پاسخگوی مراجعان هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب