ofogheghtesadonline.ir

۰۵ تیر ۱۴۰۳ -
Loading...
سه شنبه ۰۵ تیر ۱۴۰۳

نشست مدیرکل استاندارد گلستان با رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گرگان


رئیس و جمعی از استاتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان با حضور در اداره کل استاندارد گلستان با مدیرکل استاندارد استان دیدار و گفت و گو کردند.
به گزارش افق‌اقتصاد آنلاین گلستان به نقل از روابط عمومی اداره کل استاندارد استان؛ در راستای راهبرد آموزشی ترویجی سازمان ملی استاندارد در خصوص توسعه و ترویج فرهنگ استاندارد و به منظور گسترش همکاری‌های علمی، فنی، آموزشی، پژوهشی با مراکز علمی، دانشگاهی، مدیر کل استاندارد گلستان با رئیس و جمعی از اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان، دیدار و گفتگو کرد.
سید مهدی حسینی در این دیدار با بیان اینکه استانداردسازی به گونه ای صیانت از حق مردم و سرمایه های ملی است گفت: استانداردسازی و ارتقای کیفیت کالا و خدمات در استان گلستان یکی از مهم ترین مسائلی است که مسئولان باید با حساسیت و توجه ویژه به آن بپردازند.
حسینی با بیان اجمالی از وظایف، ماموریت ها و اهداف سازمان ملی استاندارد بر آمادگی این اداره کل را برای تعامل با دانشگاه های استان در زمینه های تدوین استاندارد های ملی و بین المللی، برگزاری دوره های آموزشی، انجام پروژه های تحقیقاتی، بازدید دانشجویان از آزمایشگاه های اداره کل و دیگر زمینه های مرتبط، به تبیین نقش و اهمیت استاندارد پرداخت.
دبیر شورای استاندارد استان بر نقش استاندارد در تمام عرصه های زندگی در زمینه کیفیت و ارتقاء سطح تولید اشاره نمود و بر ضرورت رابطه بین استاندارد و دانشگاه به منظور همگرایی مضاعف جهت دستیابی به تعالی کیفیت با حفظ جایگاه مشتریان و مصرف کنندگان تأکید کرد.
در ادامه مقرر گردید اقدامات لازم جهت انعقاد تفاهم نامه در راستای همکاری مشترک در زمینه های برگزاری سمینار آموزشی به منظور آشنایی اساتید مربوطه با نظام استاندارد سازی و تدوین استاندارد های بین المللی تدوین و اجرایی شود.
در پایان این نشست رئیس و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان از مجموعه آزمایشگاه های این اداره کل بازدید و از نزدیک با فرایند بازرسی، نمونه برداری و آزمون نمونه واحدهای تولیدی سطح استان آشنا شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب