ofogheghtesadonline.ir

۰۵ تیر ۱۴۰۳ -
Loading...
سه شنبه ۰۵ تیر ۱۴۰۳

شهردار گرگان خبر داد:

همت قرارگاه جهادی شهرداری گرگان برای اجرای طرح شهید عجمیان/ ۴۶ مدرسه در محلات کم‌برخوردار مرمت و بهسازی می‌شود

شهردار گرگان با اشاره به برنامه‌ریزی قرارگاه جهادی شهرداری برای اجرای طرح شهید عجمیان، از مرمت و بهسازی ۴۶ مدرسه با بیش از ۳۰۰ کلاس درس در محلات کم‌برخوردار شهر خبر داد

به گزارش افق‌اقتصاد آنلاین گلستان به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی شهرداری گرگان، نشست مشترک شهرداری و شورای شهر گرگان با ادارات کل آموزش و پرورش و نوسازی مدارس و بسیج سازندگی سپاه و قرارگاه پیشرفت و آبادانی استان گلستان با موضوع اجرای طرح شهید عجمیان ( مرمت و شاداب‌سازی مدارس) به میزبانی شهرداری گرگان برگزار شد.
« سید محمدرضا سیدالنگی» در این نشست یکی از نظام مسائلی که ما با آن مواجه هستیم ( غیر از نوسازی و مقاوم‌سازی) بهسازی و شاداب‌سازی مدارس است و ما بنابر مسئولیت اجتماعی و محرومیت‌زدایی که برعهده داریم، ظرفیت قرارگاه جهادی شهرداری را وارد میدان کردیم.
شهردار گرگان گفت: در طرح شهید عجمیان، ۴۶ مدرسه با بیش از ۳۰۰ کلاس درس برای شاداب‌سازی و بهسازی مدارس در محلات کم‌برخوردار شهر گرگان در نظر گرفته است.
وی خاطرنشان کرد: قرارگاه جهادی شهرداری گرگان و آموزش و پرورش استان و شهرستان و نوسازی مدارس استان با بسیج امکانات و ظرفیت‌های درون و بیرون شهرداری، فعالیت‌های جهادی محرومیت‌زدایی آموزشی و تربیتی را به گونه‌ای راهبری می‌کند که تا جشن ۴۶ سالگی انقلاب ( فجر تا فجر) اکثر دانش آموزان محلات کم‌برخوردار گرگان از مدرسه مناسب‌تر و بانشاط‌تر برخوردار شوند.
سیدالنگی ارتقای شاخص‌های عدالت تربیتی در ابعاد کمی و کیفی با رعایت تفاوت‌های فردی، جنسیتی، فرهنگی و جغرافیایی را از دیگر اهداف این طرح عنوان کرد و گفت: تلاش ما این است تا تعلیم و تربیت مناطق محروم و کم‌برخوردار از پایداری، ثبات و کیفیت قابل قبول برخوردار شده و فاصله آموزشی آنان با مناطق برخوردار کاهش یابد.
در این نشست سیدالنگی شهردار، مهری رئیس و کاظم‌نژاد و عجم از اعضای شورای اسلامی شهر گرگان به همراه نظری مدیرکل آموزش و پرورش گلستان، فراهی مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان، عمرانی مسئول بسیج سازندگی سپاه استان و جمع دیگری از مدیران استانی و شهرستانی حضور داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب